reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Ja tez sie czesto wspomagam sama ale mojemu mezowi to sie podoba.
Bardzo bym chciala ten drugi ale jakos nie wychodzi.

Narazie nie mam jakos parcia na sex ale mam spokoj bo m nie ma. Mam nadzieje ze zmieni sie to w II tr. [emoji6] w pierwszej ciazy od drugiego tr chcialo mi sie caly czas.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez mam tylko lechtaczkowy. Pochwowego nigdy nie mialam. Ale wystarcza mi to co mam.
A jesli chodzi o samozabawianie sie, to nie probowalam.
Teraz sie nie przytulam z Mezem, bo boli mnie brzuch i boje sie, zeby sie cos zlego nie stalo. Takze moj Maz ma post... [emoji5]

f2w3yx8d8eesu797.png
 
Czytam czytam a stron coraz więcej. Gratuluję udanych wizyt. I witam nowe mamuśki. Tutaj zawsze znajdzie się wsparcie [emoji3]

Ale zescie temat zaczęły aż mnie ochota naszla. My wspolzylismy że dwa razy jak jeszcze nie wiedziałam o ciąży. Potem się bałam i powiedziałam że do wizyty szlaban. Jestem już po wizycie i mojego już naszlo ale sam chyba ma trochę stracha bo tylko na recznym się skończyło. Ale może dzisiaj poszalejemy [emoji3] co do orgazmow to u mnie jakieś 98% z [emoji3] jak nie wyjdzie pochwowy to się postara o lechtaczkowy. Pochwowy wg mnie przyjemniejszy, może nie tak intensywny ale działa na cały organizm. Lechtaczkowy to raczej intensywnie i miejscowo tak że potem się dotknąć nie daje.
 
Ja tez raczej z orgazmem nie mam problemu i mam pochwowy ,lechtaczkowy tylko przy zabawie paluszkowej.

Ja mam juz chcice i moj tez ale musimy powstrzymac sie do wizyty co powie gin
 
Wenus gratuluje

Pyzunia ja tez będę miała cc

ADMINKI Czarna zrobić proszę porzadek w poznajmy sie opisy osob mieszaja sie z czyimis wynikami itp



Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez mam tylko lechtaczkowy. Pochwowego nigdy nie mialam. Ale wystarcza mi to co mam.
A jesli chodzi o samozabawianie sie, to nie probowalam.
Teraz sie nie przytulam z Mezem, bo boli mnie brzuch i boje sie, zeby sie cos zlego nie stalo. Takze moj Maz ma post... [emoji5]

f2w3yx8d8eesu797.png
Mój ma post od jakis 4 tygodni, bo jakos wcale nie mialam na to ochoty i nie moglam sie przelamac, jeszcze po moim jednym snie tym bardziej :/ A teraz jak mam na niego ochote to go nie ma - jak tu zyc? :D

//www.suwaczki.com/tickers/p19ucsqvp80lxsdm.png
 
reklama
Do góry