reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Ja miałam oba rodzaje ale pochwowy jest dłuższy i troche mniej intensywny. Ale niestety taki orgazm mogę miec tylko wtedy jak sama się zabawiam lub mój zakłada sobie specjalna nakladke do drażnienia punktu g. Letaczkowy jest gdy to ja kontroluje sytuacje i robię to tak jak ja chce. Potem robię co on lubi i wszyscy są happy. Mamy dwójkę dzieci ale nie przeszkadza nam to aby codziennie zrobić numerek hihhi :)
 
No orgazmów hihi ;-)
A że tak wscibsko zapytam, sama no miewasz orgazmy? :) Bo u mnie te z partnerem zaczęły działać dopiero jak zaczęłam jakby kopiować to, co robię sama :p od tamtej pory za każdym razem i to średnio po 2-3 za jednym podejściem ;)
Pochwowy?
A jest intensywniejszy od lechtaczkowego?

Nie wszystko z wami Oki :)
Mi się wydaje ze to musi w psychice leżeć... w sensie trzeba się mocno nakrecic i w głowie sobie jakams historie stworzyć.
I w trakcie seksu ciągle się jakimiś obrazami stymulować.... nie wiem tak mi się wydaje :)
Bo lechtaczkowego jest prosty :)

Tez musze sobie pomagać, ale ciagle sie uczę swojego ciała :)
Jak reaguje na różne rzeczy... zobaczymy :)
Ja jestem na wszystko otwarta:D
Kiedyś myślałam, że są dwa różne, ale teraz wydaje mi się, że to wszystko to samo, tylko może doznania są bardziej intensywne przy bardziej intensywnej stymulacji różnych stref ;)
Tzn np ten tzw lechtaczkowy bez kuta w środku i ten z kutem w środku są trochę inne :p

Ale temat zaczęliście :-D
 
reklama
Do góry