reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Pochwowy?
A jest intensywniejszy od lechtaczkowego?

Nie wszystko z wami Oki :)
Mi się wydaje ze to musi w psychice leżeć... w sensie trzeba się mocno nakrecic i w głowie sobie jakams historie stworzyć.
I w trakcie seksu ciągle się jakimiś obrazami stymulować.... nie wiem tak mi się wydaje :)
Bo lechtaczkowego jest prosty :)

Tez musze sobie pomagać, ale ciagle sie uczę swojego ciała :)
Jak reaguje na różne rzeczy... zobaczymy :)
Ja jestem na wszystko otwarta:D
Ahh te 25 ;) ja też próbuję wszystkiego, tylko mojego męża najpierw muszę przekonać, póki co nie narzeka :)
Ja to bym chciała przeżyć taki hiperorgazm, który wstrząsnął by moim światem ;)
 
To jestes jedna z nielicznych ktora moze sie tym poszczycic
Ja mam praktycznie za kazdym razem pochwowy. Nie da rady skonczyc sexu bez tego, bo oby dwoje musimy byc spelnieni;) natomiast nigdy nie mialam lechtaczkowego bo mam tak wrazliwa lechtaczke, ze mnie to drazni i laskocze jak moj mi ją dotyka...
Nie wiem jak wam pomoc zeby pochwowy osiągnąć bo wystarczylo, ze mialam go raz i juz później za kazdym razem sie udawalo.
 
A ja bym chciała mieć jakiś orgazm przy igraszkach z moim[emoji53] już nie ważne czy pochwowy czy łechtaczkowy. W symie łechtaczkowy znam ale jak sama jestem [emoji5] Jak z moim jestem to nie i koniec. Blokade mam jakas. Przed moim udaje zazwyczaj że mam orgazm. Wydaje mi się, że jestem blisko jak się sama bawię w trakcie no ale mój mąż się wtedy wkurza, że on mi nie wystarcza. Eh lipa. Ale ja się nie chyba za bardzo skupiam żeby jemu dobrze było. Tak mi się wydaje. Może po porodzie się doczekam [emoji3]

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja nie mogę jakoś seksu :(
Boje się ze zacznę plamic :(
Jakiś taki strach :(

Ale bardzo szybko się podniecam [emoji14] nigdy tak nie miałam. [emoji14]

Nessi będzie wszystko okej :*

Przepraszam dziewczyny, że dzisiaj się nie odzywam prawie wgl ale cały dzień przytulona do wc :( nie mogę sobie poradzić z tym ; (

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry