reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Co do cyckonoszy, to ja mam masakrę, bo moich rozmiarów to ja nie uświadczę niestety w Lidlu itd. A do karmienia dobry uświadczyć, to już jak dla mnie prawie niewykonalne ;)

Co do szycia ciuszków, to myślę, że takie spodnie baggy można ogarnąć samemu, ale nie wiem, czy nie lepiej wybrać się do Pepco i upolować coś (tylko dobrze obmacać, czy jakość jest ok ;) ) Chociaż jak podrośnie, to kto wiem, może mnie weźmie na szycie, bo to do mnie podobne, żeby się łapać takich rzeczy.
U mnie w Lidlu były biustonosze same wielkie rozmiary jak dla mnie to chyba na głowę [emoji6]
 
Wiecie może jak to jest z kreatynowym prostowaniem włosów albo pielęgnicą? Można w ciąży czy nie? Bo miałam zamiar na maj coś zrobić ..a co strona to na necie inna opinia...

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Podobno na zgage pomaga też herbata z imbirem. Ja po poworocie z łyżew zrobilam sobie na rozgrzanie z miodem i cytryna i smakowala pysznie, a w dodatku dziala rozgrzewająco:)
Ja slyszalam, ze imbir na nudnosci. Ale moze na zgage tez dobry. Sprobuje z tymi migdalami. Mam nadzieje, ze pomoga....

f2w3yx8d8eesu797.png
 
Ja kupiłam w Lidlu gacie rozm.S i są na mnie mega duże na moje oko to rozm.bardziej 38-40
ty chudzinko:))

Ja znowu mam odwrotny problem mam za duże piersi i te staniki najzwyczajniej w świecie się nie nadają. Swoją drogą chociaż karmiłam oboje to ze stanikami do karmienie mi nie po drodze- strasznie mnie irytują:p Więc karmiłam będą w "normalnych" biustonoszach:)
 
ty chudzinko:))

Ja znowu mam odwrotny problem mam za duże piersi i te staniki najzwyczajniej w świecie się nie nadają. Swoją drogą chociaż karmiłam oboje to ze stanikami do karmienie mi nie po drodze- strasznie mnie irytują:p Więc karmiłam będą w "normalnych" biustonoszach:)


O Ala ty już u nas fajnie ! nawet nie wiem kiedy dołączyłaś ><
 
Dziewczyny mam dla was pomysł na obiad:D
Dużo imbiru, kurkumy, kolendry, cynamonu, papryczki i gorczycy :)
Na słodko i z mięsem ( nawet dla tych co na mięso patrzeć nie mogą ) ;)
Curry z kurczakiem i ananasem + ryż basmati:)
Zdolna dziewczyna... u mnie też dziś ogórkowa bo dzieciaki wołały na kwaśno... ale ja jak zjem rano tzn koło10.00 tak potem już nic nie wcisnę... [emoji58]

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Wiecie może jak to jest z kreatynowym prostowaniem włosów albo pielęgnicą? Można w ciąży czy nie? Bo miałam zamiar na maj coś zrobić ..a co strona to na necie inna opinia...

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
Moja fryzjerka mówiła, że kreatynowego prostowania nie można w ciąży robić, że względu na opary. Ale niektórzy robią, bo wiadomo - zarobek się liczy.

Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry