reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Dziewczyny przepraszam, że juz wczoraj nie odpisywałam, ale spałam :D
anik90 u mnie w szkole jeszcze nikt nie wie oprócz jednej koleżanki z klasy, w sumie troche sie boje, bo mam straszną wychowawczynie, nienawidzi naszej klasy chyba z calego serca :/ Jak bede pisac mature to będę jakoś w 20 tygodniu, tak mysle, ze powiem w szkole gdzies kolo 12-13 moze :)

//www.suwaczki.com/tickers/p19ucsqvp80lxsdm.png
 
reklama
Nessi sa w aptekach specjalne specyfiki dla ciężarnych

Gieer ja mam 15.25 swiruje na maksa

Evva to ty Masz po mnie wizytę

Dorcia no właśnie widziałam te ciuchy

Ania dokad jedziecie


Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bedzie dobrze;* nie zawsze musza byc objawy.. Czasem cala ciaze dobrze kobieta przechodzi.. Zobaczysz moze tak bedzie u Ciebie:)

Mam dokładnie to samo. potworny stres czy aby wszystko jest w porządku i ciąza prawidłowo się rozwija, bo nie moje objawy sa prawie zerowe. To moja pierwsza ciąża, więc pewnie trochę panikuję :) Przecież nie każda ma ksiązkowe objawy.
 
EvEva będzie serduszko :) ale rozumiem twoje obawy :) daj znać po wizycie :)

manki co ty mówisz? nie wiedziałam mi ginekolog zaleciła ten syrop pić :/

gie_er moje marzenie jest żeby sie nauczyć szyć na maszynie :) uważam to za niesamowitą umiejętność :) a ty umiesz?

JEAHAL ja również mam melony baa nawet arbuzy za cycki :/ a masz jakiś do karmienia który możesz polecić?

Anonimowa19 wiesz ja zawsze chciałam być młoda mamą :) uważam że to jest super, jasne ma swoje plusy i minusy ale jak wszystko. Ale niestety pierwszego syna urodziłam w wieku 27 l no a teraz stara dupa ze mnie :) masz preferencje co do płci ? a co do wychowawczyni niech sie goni!

ZOOska kiedy masz wizytę następną? 15.02?
 
Nimitii, gdzie tam stara dupa ty ty :no: Jak siądę to coś uszyję, ale zazwyczaj brak mi cierpliwości, żeby wykończyć jak należy, Jedyne co mi wychodzi to kominy, czapki smerfetki i jedna para getrów była fajna ;p
 
Ja mam wizyte o 16 wiec zobaczymy co mi powie:)))

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Też mam dzisiaj wizytę o 15:10. Nie wiem czy cokolwiek będzie już w stanie stwierdzic :) Strasznie się denerwuje bo nie mam typowych objawów ciązowych. Czuje się zupełnie normalnie i gdyby nie test oraz podójnie robiona beta to pewnie bym sie nie domysliła, że to ciąza :)
 
Zosia ja mieszkam 35 km od miasta, zawoze na kilka dni syna do babci i ide na wizyte. Ja codziennie dojezdzam bo zaworze syna tam do szkoly potem wracam i znow jade takze ja codziennie robie po 140 km [emoji13] teraz ferie wiec troche odsapne.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry