reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Wtedy byłam przygotowana na to poronienie psychicznie bo dzięki usg wiedziałam że się ciąża nie rozwija teraz nie wiem nic A za parę dni wchodzę W ten tragiczny tydzień

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymam kciuki, że bedzie wszystko dobrze, nie denerwuj sie na zapas. Ja we wrzesniu tez przezylam koszmar, po 10 latach od pierwszej ciazy odwazylam sie na drugie dziecko i okazalo sie, ze zaszlam w ciążę pozamaciczna
 
reklama
Hej, mam na imię Kasia i dołączam do Waszego forum wrześniowych mam :) ostatnia @ miałam 8 grudnia, cykle mam dosyć niereguralne od 27 do 33 dni, na pierwszej wizycie byłam 13 stycznia. Na badaniu usg było wtedy widać 5 mm gs ,ale bez śladów zarodka. Pani dr powiedziała,że to za wcześniej i nie może nawet określić tygodnia ciąży. Stwierdziła,że mam przyjść za 3 tygodnie ,wtedy już będzie serduszko maluszka . A ja wybieram się do lekarza już w tym tygodniu , bo czuje się fatalnie :( mam wszystkie możliwe objawy: mdłości, straszne migreny, zawroty głowy, jest mi ciągle zimno i nie wspomnę już o bólach w podbrzuszu :( ja nie wiem czy to jest normalne, mieć tak wszystko na raz i to tak szybko -objawy zaczęły się 2 tygodnie temu. Nie jestem w stanie normalnie funkcjonować :( czy Wy też tak macie? I te bóle podbrzusza jak na nadchodzącą @... w czwartek idę do gina, może on mnie uspokoi.
 
Hej, mam na imię Kasia i dołączam do Waszego forum wrześniowych mam :) ostatnia @ miałam 8 grudnia, cykle mam dosyć niereguralne od 27 do 33 dni, na pierwszej wizycie byłam 13 stycznia. Na badaniu usg było wtedy widać 5 mm gs ,ale bez śladów zarodka. Pani dr powiedziała,że to za wcześniej i nie może nawet określić tygodnia ciąży. Stwierdziła,że mam przyjść za 3 tygodnie ,wtedy już będzie serduszko maluszka . A ja wybieram się do lekarza już w tym tygodniu , bo czuje się fatalnie :( mam wszystkie możliwe objawy: mdłości, straszne migreny, zawroty głowy, jest mi ciągle zimno i nie wspomnę już o bólach w podbrzuszu :( ja nie wiem czy to jest normalne, mieć tak wszystko na raz i to tak szybko -objawy zaczęły się 2 tygodnie temu. Nie jestem w stanie normalnie funkcjonować :( czy Wy też tak macie? I te bóle podbrzusza jak na nadchodzącą @... w czwartek idę do gina, może on mnie uspokoi.

Witaj,

Bóle w podbrzuszu są normalne ale jeśli są mocne to zawsze lepiej sprawdzić czy coś się nie dzieje.
Powodzenia o daj znać jak po wizycie


f2w3rjjgpsehityp.png
 
Hej, mam na imię Kasia i dołączam do Waszego forum wrześniowych mam :) ostatnia @ miałam 8 grudnia, cykle mam dosyć niereguralne od 27 do 33 dni, na pierwszej wizycie byłam 13 stycznia. Na badaniu usg było wtedy widać 5 mm gs ,ale bez śladów zarodka. Pani dr powiedziała,że to za wcześniej i nie może nawet określić tygodnia ciąży. Stwierdziła,że mam przyjść za 3 tygodnie ,wtedy już będzie serduszko maluszka . A ja wybieram się do lekarza już w tym tygodniu , bo czuje się fatalnie :( mam wszystkie możliwe objawy: mdłości, straszne migreny, zawroty głowy, jest mi ciągle zimno i nie wspomnę już o bólach w podbrzuszu :( ja nie wiem czy to jest normalne, mieć tak wszystko na raz i to tak szybko -objawy zaczęły się 2 tygodnie temu. Nie jestem w stanie normalnie funkcjonować :( czy Wy też tak macie? I te bóle podbrzusza jak na nadchodzącą @... w czwartek idę do gina, może on mnie uspokoi.
Witam. Nie dość że moja imienniczka to jeszcze moja OM 7.12 ... [emoji16]

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzięki za wsparcie, mam nadzieję,że ta wizyta u gina wszystko wyjaśni :) ciekawe czy w czwartek zobaczę to serduszko :) rok czasu staraliśmy się z mężem o to nasze maleństwo :) cieszę się strasznie ,ale nie myślałam ,że moje ciało tak zwariuje :( na szczęście teraz mam ferie,więc odpoczywam pod opieką męża, natomiast to ostatni tydzień bez pracy, i muszę się zdecydować czy iść na zwolnienie czy nie. Uczę w szkole, i od tego roku dostałam wychowawstwo , więc jak sobie pomyślę ,ze zostawię te moje dzieci i co na to dyrektorka,to jeszcze bardziej mnie mdli :p
 
reklama
Do góry