reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Jouliettka mozesz jednego dnia po danym daniu mozesz miec jedna wartos a innego inna. Makaron teoretycznie razowy ale w twj kombinacji jedzenia raczej podniosla ci cukier smietana


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Ale przecież jak na cukier po obiedzie, który w takiej sytuacji wynosił 106 to bardzo ładny wynik

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Na drugie śniadanie zjadłam tosta z serem żółtym (zwykły chleb tostowy) pół małego pomidora i ogórka zielonego i po godzince cukier 105

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jouliettka ale nie musisz moerzyc cukru po kazdym posilku. Zreszta ty masz cukry eleganckie wiec po co wgl mierzysz? Gdybys miala cukrzyce to po tym drugim sniadaniu by poszybowal cukier sporo. Bo i ser i chleb tostowy zakazany [emoji12]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
No niby tak ale chciałam sprawdzić bo niepokoi mnie czasami cukier na czczo. Przez kilka dni posprawdzam po poszczególnych produktach i jak będzie ok to dam spokój. Będę spokojniejsza. W sumie synuś do tej pory wagowo był ciut poniżej 50 centyla.

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Godzinkę po obiadku cukier 125. Trochę wysoki. Zjadłam normalny obiad ziemniaki polane tłuszczykiem, kotlet drobiowy panierowany i smażony i fasolkę z masłem i bułką tartą.

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moja mała ostatnio była w 35 centylu mimo mojej cukrzycy :) .
Może zwrócić szczególną uwagę na ten cukier na czczo skoro głównie z nim masz problemy.

hchylhb820bsn4sa.png
 
On czasami jest tylko wyższy i to nieznacznie. Spróbuję tak jak pisałaś zjeść jeszcze np. mała kanapkę koło 23 i zobaczymy jaki będzie jutro.
Dzięki dziewczyny za rady [emoji4]

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja też mam czasem przekroczenia mimo stosowania diety,także myślę że jak nie zdarza się to codziennie to nie masz się czym niepokoić :)

hchylhb820bsn4sa.png
 
Do góry