reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Hejo dziewczynki :D
Ja wzięłam się za sprzątanie ;)..
Łazienkę umylam i wstawiłam pranie... resztę mąż ;)

Myje podłogi, zaraz psa będzie kąpał bo cały śmierdzi :/
Wymeldowalismy psa z pokoju do kuchni [emoji14] i powiem Wam ze teściowa nie zadowolona [emoji14] hahaha [emoji14]

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nevka niech sobie tesciowa posiedzi z pieskiem do towarzystwa[emoji5] nie bedzie sie nudzic.
Ja juz posprzatalam po obiedzie. Chwilke odpoczne i jade po bratowa do pracy. Zrobie sobie od razu zakupy w biedronce. A pozniej planuje wybrac sie do leroy merlin, bo bedziemy remotnowac lazienke i pomalu bede sobie kupowac na nia material. Az boje sie jakie to beda wydatki....

f2w3yx8d8eesu797.png
 
Nie lubię takich malych piesków. Ledwo to to od ziemi odrasta ale szczeka jakby go żywcem ze skory obdzierali. Mimo wszystko nie miałabym sumienia wywalić na podwórko :)
A ja miałabym sumienie... tym bardziej ze agresywny jest i rzuca się do każdego tym bardziej do dziecka.

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A ja miałabym sumienie... tym bardziej ze agresywny jest i rzuca się do każdego tym bardziej do dziecka.

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
Oooooooo to podpadzioch... A nasz agresywny kot na wszystkich syczy, wszystkich by ugryzł a... boi się Oleńki :D ucieka przed nią :) W sumie to dobrze, bo nie wiem co by było gdyby jej coś zrobił. Kocham swoje koty ale jemu nie ufam :)
 
Do góry