reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
W która część simsow dziewczyny gracie?


Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
O jaaaa, simsy... Kiedyś grałam z moim T. aż jego Sims nie umarł ze starości ha ha teraz to mi zostało tylko candy crush na telefonie - pochwalę się jestem na 1213 poziomie ha ha

f2w3rjjgyxbhua3h.png
 
O jaaaa, simsy... Kiedyś grałam z moim T. aż jego Sims nie umarł ze starości ha ha teraz to mi zostało tylko candy crush na telefonie - pochwalę się jestem na 1213 poziomie ha ha
Grałam kiedyś jeżdżąc do pracy ale utknęłam i się wkurzyłam :D Trafiłam na jakiś lvl dla mnie nie do przejścia :p

Zosia ja grałam w simsy2, bo.... 3 mi nie podeszła, a na 4 już chyba za stara jestem :D
 
Tak tu piszecie że sama włączyłam wczoraj mam 3 i 4 do 4 dluuuugo się nie umiałam przekonać kurcze nie grałam z 2 lata:p

3jgxe6hh2nx9wmt2.png
 
Hej dzis troche wyszlam do ludzi ;)pojechal do babci poszlam na chinskie wiec caly dzien zlecial a hak u was ?

2nn3w1d3vu1uo7f6.png
 
Hej dawno się nie odzywałam ale jestem z starszym synem w szpitalu a tu ciężko z zasięgiem. Miał straszne duszności i znowu musiałam dzwonić na pogotowie przyjechali i zabrali nas nie zgodziłam się na szpital w Wołominie i przewieźli nas do CZD w Warszawie. Duszności juz opanowane ale ma bezdech migdalki podniebienne na cale gardło i powiększony trzeci migdal. Pozwala tylko abym ja byla inaczej żadnego zabiegu mu nie można zrobić ale to autysta i to zrozumiale. Juz nie mogę się doczekać aż wyjdziemy. Wtedy będę się więcej udzielać. Pozdrawiam
Życzę samych dobrych wieści na wizytach i Gratuluje wuzytujacym ślicznych bombelkow. A kobietka przeżywającym stratę jestem z wami musicie się trzymać. Bo kto jak nie my.
Buziaki myszki odezwe sie jeszcze jak złapie zasięg.
 
reklama
Do góry