reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
A ja mam dzis jakis zapal do pracy. Posprzatalam caly dom. Wymalowalam bratanicom paznokcie i bede brala sie za obiad. Moedzy czasie mialam juz przytulanie z wc. Ale daje jakos rade....
A o to ich pazurki....[emoji4]
1486202728-aaaaaa.jpeg
1486202751-aaaaaa.jpeg


f2w3yx8d8eesu797.png
 
Ja zaraz śmigam do pracy a szklanka taka na drodze że dziś prawie w płot od domu wjechalam ...
 
Samina to jeszcze trochę jak 20 dni A nie ma żadnych leków ze sobą żeby brać? Co ile przyjeżdża?

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
Różnie przyjeżdża bo to zależy ile pracy ma i my jakie plany mamy. Idzie się dogadać ogólnie. Nie ma sztywnych terminów. Zazwyczaj co 8 tyg przyjeżdżał, teraz stara się co 6 być chociaż na kilka dni. Ok 3 tyg przed terminem porodu chce przyjechać i zostać też 3 tyg po porodzie, ale wątpię że go puszczą na tyle czasu.

Ma gripex ale to jest na suchy kaszel a on ma mokry to nie bierze. A tak to rutinoscirbin ma i coś przeciwzapalnego. Ale na kaszel nic a męczy go już trochę. W nocy spać nie może bo go dusi. I jeszcze w pracy w mokrym robi.
 
Kobietki a wy też jesteście takie nie do życia? Normalnie muszę się zmuszać żeby cokolwiek zrobić i szybko się męczę. Najchętniej to bym pół dnia przeleżała [emoji23]

Mój chłop mi mówi żebym do życia spróbowała wrócić ;)

Kobitki wyczytalam ze jak beta jest wieksza niz 6 tys to wolniej rosnie.co wy myslycie? Mozna w to wierzyc?

Myślę ze można :)


A ja niby brzuch mam standardowy mój spożywczy, ale jestem chyba bardziej wyczulona na wszelkie brzuszne odczucia bo w żadnych mi nie jest wygodnie i mnie gniotą.
 
U mnie ostatnie dni super, bez porownania, chyba najgorsze juz za mna. Wzielam sie za siebie, przelozylam sobie usg na pojutrze ;) pewnie pierwszy raz zobacze serduszko :) w piatek spotkanie z polozna... Wszystko sie powoli uklada, nawet kupilam sobie wczoraj pierwsze spodnie ciazowe bo juz nie czuje sie wygodnie w rurkach. Teraz w ogole nie zwracam uwagi czy cos pasuje czy nie, wazne ze wygodne i spokojnie mozna oddychac :) Milego i Zdrowego Weekendu wam zycze dziewczynki :*

...
Super u mnie niestety nadal mdlosci wczoraj bylo lepieh a dzis zniw mnie szarpie hehe ale wszystko da sie zniesc ;)jade dzis do babci musze sie poruszac troszke

2nn3w1d3vu1uo7f6.png
 
reklama
Do góry