reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Koty się strasznie dzieci boją bo dzieci sa nieobliczalne. wszystkie moje koty tak miały, a co do psów to duże powinny być na dworze bo i ludzie się męczą i pies też.
 
Koty się strasznie dzieci boją bo dzieci sa nieobliczalne. wszystkie moje koty tak miały, a co do psów to duże powinny być na dworze bo i ludzie się męczą i pies też.
To prawda, tylko nie uwiązane na łańcuchu i zmarznięte... Różne rzeczy już widziałam i czasem aż serce boli. Mòj jeden kot się boi bardzo, drugi chyba nie wie co to instynkt samozachowawczy :) Sam przychodzi do dziecka, tuli się do niej i mruczy nieustannie :) Oczywiscie pod naszym nadzorem bo jeszcze by kot ucierpiał z tej Oleńkowej miłości :)
 
No wiadomo że są też takie co będą ciągnąć do dzieci wyjątki potwierdzają regułę świat nie jest czarno biały są też inne odcienie
 
Jak się rozkrecilam to cały dom wysprzatalam, obiad zrobiłam i dwa prania. W końcu mam trochę porządku. Jeszcze mnie okna brudne denerwują no ale to musi poczekać do wiosny. Za godzinkę idziemy do sąsiadów bo mąż ma z nimi jakiś inteteres
 
Dziewczyny jest taka chora... zamiast mi przechodzić to wczoraj się bardziej rozwinęło, z nosa się leje, gardło strasznie boli, stan podgoraczkow i leżę w łóżko od wczoraj popołudniu :( macie jakieś domowe sposoby?
 
Dziewczyny jest taka chora... zamiast mi przechodzić to wczoraj się bardziej rozwinęło, z nosa się leje, gardło strasznie boli, stan podgoraczkow i leżę w łóżko od wczoraj popołudniu :( macie jakieś domowe sposoby?
Niunia do nosa można 3 x dziennie mucofluid stosować bo chorowałam i gin mi kazał ...dużo płynów, siorbata z miodem i cytryną a najlepiej mleko+ czosnek+ miód = ohyda ale działa. Na gorączkę apap ew. jak bardzo przeziębiona jesteś to augmentin gin może przepisać - jest bezpieczny w ciąży.
A na gardło zawsze ale to ZAWSZE pomaga bardzo ostra zupa (obojętnie jaka byle ostra jak brzytwa) ...wypiecze wszelakie bakteriozy ...u mnie ZAWSZE działa cuda,- żadne leki.
 
reklama
@justys0702 wydatki związane z remontami zawsze zaskakują, ale z drugiej strony fajnie tak planować wystrój, nie? :)
No bardzo fajnie. Juz mam kilka koncepcji. Tym bardziej, ze bedziemy poszerzac lazienke i calkiem wszystko w niej zmieniac. Ale jak widzd te ceny to jestem przerazona. A do wrzesnia musze zrobic cala lazienke, korytarz i jeden pokoj.

f2w3yx8d8eesu797.png
 
Do góry