reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Gier, nie wyraze slowami jak jest mi strasznie przykro. Bardzo Ci wspolczuje[emoji26]
Chce rowniez zebys wiedziala, ze od samego poczatku rozumialam dzisiaj twoje intencje, ze nie napisalas o osobnym watku na smuty po poscie justys tylko czarnej madzi i dorcimamyolka ktorym nie podobają sie posty dziewczyn które nie czuja sie świetnie. Nie wiem dlaczego to bylo Tak niezrozumiale dla innych.

To jest forum dla wszystkich, nie tylko dla tych ktore w tej ciazy maja same pozytywne odczucia i w ogole wszystko jest super. Mam nadzieje, ze wiecej tu nie przeczytam komentarzy do dziewczyn które sie martwią brakiem objawów i durnych tekstow "ciesz sie dziewczyno zamiast sie zamartwiać". Moze teraz te ktorym tak nie w smak czytać, ze ktoś sie zle czuje, ze sie martwi, bo objawy znikają, ze ma dola, plamienia, czy cokolwiek innego - teraz troche pochyla głowy i sie zastanowią zanim jeszcze raz cokolwiek takiego napiszą.

Pozdrawiam znad kibla ( bo tak, czuje sie fatalnie od kilku juz dni, a wymioty sie tylko nasilają)



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Popieram Cie w 100%. Ja też od początku zrozumiałam intencje Gie_er i w sumie się z nią zgadzam. Mam nadzieję że teraz po tym co spotkało Gie_er te wszystkie dyskusje ucichna, bo jesteśmy tu po to by się wspierać. A w końcu to forum ciążowe to właśnie o tym powinnyśmy pisać. A każda ma przecież inne obawy.

A co do detektorow to ja myślałam o tym w obu ciazach ale jednak uznałam za zbędny wydatek. Pewnie gdyby mi ktoś taki sprezentowal to bym używał ale od czasu do czasu, bo lubię ten ogłoszenia bijące go serduszka. Jak chodziłam do szkoły rodzenia w pierwszej ciąży to wszystkie zawsze czekały niecierpliwie na słuchanie serduszka takim detektorem. Mam tylko nadzieję że szybko mi minie czas do odczuwania ruchów. W drugiej ciąży czułam już w 15tygodniu.
 
Tez tak sadze musimy sie wspierac ;)) ja sie dzis juz lepiej czuje ale z jedzenien nadal fatalnie musialan wmusic kanapke hehe

2nn3w1d3vu1uo7f6.png
 
Gie er bardzo mi przykro [emoji22]
Jeahl odpoczywaj kochana.
Naticzek cudny promyk sloneczka przynosisz.
Paula wez wolne i do lozka bo antybiotykiem to sie skonczy kochana.
Ja dzis wkoncu poogarnialam chalupe. Kurze, podlogi. A teraz leze i musze sie zmusic wczesniej pojsc spac bo jutro rano mam na angielski - pierwsze zajecia.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czarna Madzia, zejdź ze mnie kobieto. Jak ci moje "rozdrapywanie" nie pasuje to jest naprawdę twój problem, nie moj. Wczesniej moja droga, to ja jeszcze spałam, weszłam na wątek u mnie rano i zobaczyłam ten syf. Mam prawo wyrazić swoje zdanie i swoją opinie.
I nie robię z was kozłów ofiarnych bo tak sie składa ze jedna z druga ma jakis problem z dziewczynami które piszą tu o swoich troskach. Dla ciebie moze i są one śmieszne, moze cie to denerwuje, forum jednak nie jest twoja prywatna oaza szczęścia i radości wiec jak ci nie pasuje- scroll down- i nie komentuj.
Nie robią na mnie wrażenia te twoje górnolotne komentarze, zajmij sie swoim szczęściem a innym daj wyrażać opinie.
Dziekuje za uwagę.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochana bardzo mi przykro:(

Gie_er ja brałam, ale z innego powodu. Macierzyńskiego nie zalatwialam ale z samym zaświadczeniem nie było problemu, potem jeszcze badania genetyczne by określić płeć.

Ja też miałam dziś wizytę. No i niby wszystko dobrze, ale jakoś czuję niepokój - gin dał mi skierowanie do diabetologa i na badania prenatalne, na skierowaniu wpisał że tętno jest zbyt małe (niby mówił że to nieistotne ale pamiętam jak to było ostatnim razem i teraz już próbuję czytać między wierszami). Ech, mam nadzieję, że przesadzam - dziś powiedziałam teściowi i babci m, chyba jeszcze ostrożniej niż my do tego podeszli.


Naticzek a Ty nie miałaś bliźniaków?
Nie, od początku wiedziałam że będzie jeden bobas:) musiałaś z kimś pomylić:)

3jgxe6hh2nx9wmt2.png
 
Czarna Madzia, zejdź ze mnie kobieto. Jak ci moje "rozdrapywanie" nie pasuje to jest naprawdę twój problem, nie moj. Wczesniej moja droga, to ja jeszcze spałam, weszłam na wątek u mnie rano i zobaczyłam ten syf. Mam prawo wyrazić swoje zdanie i swoją opinie.
I nie robię z was kozłów ofiarnych bo tak sie składa ze jedna z druga ma jakis problem z dziewczynami które piszą tu o swoich troskach. Dla ciebie moze i są one śmieszne, moze cie to denerwuje, forum jednak nie jest twoja prywatna oaza szczęścia i radości wiec jak ci nie pasuje- scroll down- i nie komentuj.
Nie robią na mnie wrażenia te twoje górnolotne komentarze, zajmij sie swoim szczęściem a innym daj wyrażać opinie.
Dziekuje za uwagę.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Brawo!
Już Ci lepiej?
Nerwy zeszły?

Powiem Ci tyle.
Jedyne czego dziś żałuję to momentu w którym wyraziłam swoje zdanie.
Żałuję że w takim momencie Gie er pozegnala swoje dziecko. Żaluje ze musiała stracić dziś tyle nerwów. Ale moje zdanie się nie zmienilo czy byś tego chciała czy nie.
Nie ja rozpetalam kłótni... powtórzę jeszcze raz, wyraziłam swoje zdanie, które mieć mogę.
Nie śmieje się z dziewczyn, nie mam z nimi problemu.
Jeśli coś mi sie nie podoba od razu zwracam się sie do tej osoby. Tak jak to dziś było z Aga.
Staram się wnosić trochę humoru i normalności na forum, odejść od trosk i obaw. I nie jest to moja prywatna oaza szczęścia jak to wspaniale określiłas... każdy ma swoje oczekiwania co do tego wątku i ja też je mam.
 
reklama
Do góry