reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Ja o tym czytalam przy poronieniu. Musisz wyrobic akt urodzenia-zgonu, pogrzeb.. Dla mnie to bylo za ciezkie... Ale ja poronilam w 6 tyg, serduszka jeszcze nie bylo... Przerazalo mnie latanie po urzedach... Badanie genetyczne na okreslenie plci tez chyba potrzebne
Badanie na płeć nie jest potrzebne
Wpisują wg przekonań matki...
 
reklama
Rozmawialam z Panią doktor u której zakładałam kartę ciąży powiedziała żebym nie szła jutro do tego szpitala na czyszczenie macicy, że w drugim szpitalu robią to farmakologicznie i to jest lepsze dla mnie. Jeżeli się wcześniej nie zacznie to mam przyjechać w piątek ona wtedy będzie na dyżurze i się mną zajmie.
 
Gie_er ja też jakbym w sierpniu mogla to chciałaby uniknąć zabiegu... Mówią że organizm szybciej dochodzi do siebie.
 
@justys0702 no jedno i drugie podejrzewam, że ma zapobiec skurczom. Nie mam dupka :/

@ala-84 nie pokrywa się z terminem okresu

@becia84 muszę trochę ochłonąć, bo na razie to strzęp jestem. Jak nie przejdzie, to pojadę.

Dzięki dziewczyny. Mam nadzieję, że się uspokoi. To plamienie to taki bardziej różowy śluz niż czysta krew. Może za bardzo panikuję? Jeszcze żeby było ciekawiej to dostałam srakiety, pewnie z nerwa :eek:

Jedz może na IP [emoji52] zawsze lepiej sprawdzić i bez sensu się przejechać niż byc za późno


f2w3rjjgpsehityp.png
 
Dziewczyny przepraszam, że tak otwarcie napisałam...mam nadzieję, że żadnej to nie dotknęło.. To nie są przyjmowane tematy...
 
reklama
Gieer ja nie pomogę bo poroniłam w 8mym tyg ale z powodu pustego jaja plodowego więc nie było co chować

Paulaq na chorobowe ldz ja poprosiłam o pomoc rodziców żeby nie wychodzić na dwór co się na antybiotyku nie skończy lub W szpitalu co też mi się zdarzyło W poprzedniej ciąży

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
No kto wie czy już jutro nie pójdę na dłużej bo i tak planuje od poniedziałku ale taka zasmarana w tej lodówce to jutro nie wytrzymam
 
Do góry