reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Wg tego co mi mówiono to nie. Ja mam wpisane chłopiec. A nie dałam do badania. Może co szpital to inaczej. Nie będę się spierać.
Ja musialam badac, bo szpital nie chcial mi wpisac domniemanej plci. Ale pewnie co szpital to co innego.

f2w3yx8d8eesu797.png
 
reklama
@justys0702 no jedno i drugie podejrzewam, że ma zapobiec skurczom. Nie mam dupka :/

@ala-84 nie pokrywa się z terminem okresu

@becia84 muszę trochę ochłonąć, bo na razie to strzęp jestem. Jak nie przejdzie, to pojadę.

Dzięki dziewczyny. Mam nadzieję, że się uspokoi. To plamienie to taki bardziej różowy śluz niż czysta krew. Może za bardzo panikuję? Jeszcze żeby było ciekawiej to dostałam srakiety, pewnie z nerwa :eek:
Różowy śluz? Nie zwlekaj..
Jeśli możesz to jedz na IP

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bardzo współczuje wam dziewczyny trzymam kciuki i tule mocno [emoji173]
Nie wiem czy to możliwe ale dziś znalazłam u swojego groszka tętno poprzez brzuch domowym detektorem który wyczuwa niby od 10 a u mnie się dziś zaczął 9t+0d [emoji4] pozdrawiam mamuśki [emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Super calkiem mozliwe ja tez zamawiam detektor ;)

2nn3w1d3vu1uo7f6.png
 
Gier, nie wyraze slowami jak jest mi strasznie przykro. Bardzo Ci wspolczuje[emoji26]
Chce rowniez zebys wiedziala, ze od samego poczatku rozumialam dzisiaj twoje intencje, ze nie napisalas o osobnym watku na smuty po poscie justys tylko czarnej madzi i dorcimamyolka ktorym nie podobają sie posty dziewczyn które nie czuja sie świetnie. Nie wiem dlaczego to bylo Tak niezrozumiale dla innych.

To jest forum dla wszystkich, nie tylko dla tych ktore w tej ciazy maja same pozytywne odczucia i w ogole wszystko jest super. Mam nadzieje, ze wiecej tu nie przeczytam komentarzy do dziewczyn które sie martwią brakiem objawów i durnych tekstow "ciesz sie dziewczyno zamiast sie zamartwiać". Moze teraz te ktorym tak nie w smak czytać, ze ktoś sie zle czuje, ze sie martwi, bo objawy znikają, ze ma dola, plamienia, czy cokolwiek innego - teraz troche pochyla głowy i sie zastanowią zanim jeszcze raz cokolwiek takiego napiszą.

Pozdrawiam znad kibla ( bo tak, czuje sie fatalnie od kilku juz dni, a wymioty sie tylko nasilają)



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gier, nie wyraze slowami jak jest mi strasznie przykro. Bardzo Ci wspolczuje[emoji26]
Chce rowniez zebys wiedziala, ze od samego poczatku rozumialam dzisiaj twoje intencje, ze nie napisalas o osobnym watku na smuty po poscie justys tylko czarnej madzi i dorcimamyolka ktorym nie podobają sie posty dziewczyn które nie czuja sie świetnie. Nie wiem dlaczego to bylo Tak niezrozumiale dla innych.

To jest forum dla wszystkich, nie tylko dla tych ktore w tej ciazy maja same pozytywne odczucia i w ogole wszystko jest super. Mam nadzieje, ze wiecej tu nie przeczytam komentarzy do dziewczyn które sie martwią brakiem objawów i durnych tekstow "ciesz sie dziewczyno zamiast sie zamartwiać". Moze teraz te ktorym tak nie w smak czytać, ze ktoś sie zle czuje, ze sie martwi, bo objawy znikają, ze ma dola, plamienia, czy cokolwiek innego - teraz troche pochyla głowy i sie zastanowią zanim jeszcze raz cokolwiek takiego napiszą.

Pozdrawiam znad kibla ( bo tak, czuje sie fatalnie od kilku juz dni, a wymioty sie tylko nasilają)



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ale po cholerę znowu to rozdrapujesz?
Wszystkie starają się wspierać Gie er tak jak potrafią mimo różnicy zdań czy klotni.
Każda może mieć własną opinię na dany temat co nie zmienia faktu że sie nawzajem szanujemy.
I proszę nie robić tutaj jakiś kozlow ofiarnych ze mnie i Dorci bo to jest poniżej jakiejkolwiek krytyki.... tym bardziej w takiej sytuacji.
 
reklama
Kochana bardzo mi przykro:(
Czy któraś z Was po wcześniejszych poronieniach pobierała ze szpitala zaświadczenie o urodzeniu martwego dziecka, żeby Go zarejestrować u USC i skorzystać z 8 tyg urlopu macierzyńskiego i spokojnie dojść w tym czasie do siebie??
Gie_er ja brałam, ale z innego powodu. Macierzyńskiego nie zalatwialam ale z samym zaświadczeniem nie było problemu, potem jeszcze badania genetyczne by określić płeć.

Ja też miałam dziś wizytę. No i niby wszystko dobrze, ale jakoś czuję niepokój - gin dał mi skierowanie do diabetologa i na badania prenatalne, na skierowaniu wpisał że tętno jest zbyt małe (niby mówił że to nieistotne ale pamiętam jak to było ostatnim razem i teraz już próbuję czytać między wierszami). Ech, mam nadzieję, że przesadzam - dziś powiedziałam teściowi i babci m, chyba jeszcze ostrożniej niż my do tego podeszli.


Naticzek a Ty nie miałaś bliźniaków?
 
Do góry