reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Mój mąż pytał, czy robimy pogrzeb, ale ja mam taki mętlik w głowie że nawet nie wiem jak to ugryźć. Mam nadzieję, że moje maleństwo będzie już ostatnim Aniołkiem wśród naszych forumowych dzieciaczków.
Tak mi przykro :( aż łzy płyną. Dlaczego dzieją się takie rzeczy?! Tulę Cię mocno :*

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Gie_er tak strasznie mi przykro [emoji17][emoji17] nie wiem co więcej powiedzieć. Nie wyobrażam sobie nawet tego przez co przechodzą kobiety które przeżyły taka tragedię [emoji17]

Jeahl o kurcze trzymaj się tam dzielnie!!! W razie nasilenia koniecznie jedz na izbę. No i dawaj nam znać.

Naticzek super ze u Ciebie wszystko w porządku. Potrzebujemy tu takich dobrych wiadomości. Mam nadzieje ze zła passa w końcu się skończy.

Ktoś jeszcze dzisiaj wizytowal???

U mnie dzisiaj na szczęście bez bólu brzucha, bo wczoraj nieźle się wystraszylam. Za to mdłości i zawroty głowy o różnym nasileniu jak najbardziej są więc mam nadzieję że wszystko ok.
 
No i ja dołączam do plamiacych. Na razie leżę i zażyłam nospę i magnez. Jak nie pomoże to do szpitala :(
A co daje magnez? Nie masz duphastonu?

f2w3yx8d8eesu797.png
 
Nimitii Twoje nastawienie jest niesamowite! Podziwiam! Super, ze jesteś z nami i wierze ze w pt sie okaże ze zostajesz [emoji5]

Gie_er to niemożliwe! Jak to? Tule mocno. Bardzo bardzo mi przykro[emoji22]

Naticzek dobrze ze u Ciebie ok. Cieszę sie.

Paulaq23 do łóżka i na zwolnienie najlepiej. Dbaj o siebie.

Jeahl koniecznie musisz dupka dostać. Może lepiej jedz do szpitala?



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nimitii Twoje nastawienie jest niesamowite! Podziwiam! Super, ze jesteś z nami i wierze ze w pt sie okaże ze zostajesz [emoji5]

Gie_er to niemożliwe! Jak to? Tule mocno. Bardzo bardzo mi przykro[emoji22]

Naticzek dobrze ze u Ciebie ok. Cieszę sie.

Paulaq23 do łóżka i na zwolnienie najlepiej. Dbaj o siebie.

Jeahl koniecznie musisz dupka dostać. Może lepiej jedz do szpitala?



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dziękuję ja daje sobie 1% szansy. Ale was lubię i bardzo bym chciała żeby już był spokój :(
 
@justys0702 no jedno i drugie podejrzewam, że ma zapobiec skurczom. Nie mam dupka :/

@ala-84 nie pokrywa się z terminem okresu

@becia84 muszę trochę ochłonąć, bo na razie to strzęp jestem. Jak nie przejdzie, to pojadę.

Dzięki dziewczyny. Mam nadzieję, że się uspokoi. To plamienie to taki bardziej różowy śluz niż czysta krew. Może za bardzo panikuję? Jeszcze żeby było ciekawiej to dostałam srakiety, pewnie z nerwa :eek:
 
reklama
Czy któraś z Was po wcześniejszych poronieniach pobierała ze szpitala zaświadczenie o urodzeniu martwego dziecka, żeby Go zarejestrować u USC i skorzystać z 8 tyg urlopu macierzyńskiego i spokojnie dojść w tym czasie do siebie??
Ja pobierałam... Ale dali mi tylko kartę poronienia.... Bo to zacofany szpital... I żeby odebrać maleństwo potrzebny był zakład pogrzebowy... I w sumie nic z tego nie wyszło... Dla mnie najważniejsze, że mogłam pochować dziecko... wiem że każda z nas do tego inaczej podchodzi.. Dla mnie to było ważne...
 
Do góry