reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Moim zdaniem kazdy moze napisac o wszystkim na watku. To nie jest forum, na ktorym mamy tylko pisac ze dzis czuje si swietnie i nie chce mi sie spotykac z kibelkiem..
Jestesmy dorosle kobiety i chyba umiemy panowac nad emocjami ? Ja wiem, ze w ciazy jestesmy i u niektorych moze jest to zaburzone ale bez przesady. Jedna z druga napisza ze plamia, druga pisze ze dostaje nerwicy i chyba oszaleje bo nie ma objawow wiec polowa dziewczyn z forum albo i wiecej wkreca sobie to samo !!! Laski, wyluzujcie bo nie na tym to polega! Ktoras pisze ze ma mdlosci to biedaczce odpisuje ze wspolczuje jej a ze ktoras z Was mdlosci nie ma to nie ma co panikowac tylko sie cieszyc !!!! Kuzwa, ciaza bez objawow, bez plamien i wymiotow a tu niektorw placza ze zle im bez tego. Masakra [emoji14]
Musialam to napisac bo nie raz juz mnie cos trafia jak czytam.
Uwazam ze kazda tu moze napisac o wszystkim ! Po to tu jestesmy zeby sie wspierac wzajemnie a nie wkurzac sie na siebie gdy ktoras 'wprowadza zla atmosfere na forum' [emoji14]
 
reklama
gie_er Ja wszystko rozumiem, ale wolność słowa jest na forum. Jeśli któraś straci ciążę (tfu odpukać) to też ma na wątku nie pisać ? Czy może zrobimy oddzielny na pożegnania ?
Swoją drogą to bardzo nietaktowne segregować koleżanki z forum na te ''ok'' i te''plamiące'',- czego ci nie życzę ale może będziesz kiedyś w potrzebie wygadania się o swoim zmartwieniu a ktoś Ci powie ''spieprzaj ze smutami na inny wątek''..
To chyba nie tak działa forum ...przynajmniej ja to tak rozumiem. Dziewczyny nie wchodzą tu dlatego, że ''ktoś plami'' tylko dlatego, że jedna z drugą zaraz bzika dostają na głowę i piszą o złych przeczuciach, braku objawach itepe - iteme ...

Ja pisałam o braku objawów a nawet zamoknięciu tych słabiutkiej co miałam nie dlatego, że mam wizje, że coś nie tak ale dlatego, że nie mogę uwierzyć, że ciąża może tak bezobjawowo przebiegać [emoji5]



f2w3rjjgpsehityp.png
 
Naticzek powodzenia

Agunia super

Anna 1800
emoji33.png
emoji33.png
emoji33.png
za wynajem po tyle u was sa? Mi wychodzi 1400 z wszystkim mieszkanie dwu poziomowe dwa pokoje plus na pietrze poddasze tu mamy sypialnie, balkon, dostep do podworka

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom

W Warszawie są zabójcze ceny, ja cieszę się, że mamy swoje własne. No dobra póki co jeszcze nie swoje bo mieszkamy z babcią ale kredyt na 500 tysięcy mnie przeraża.

@anna2101 to mieszkamy blisko siebie, ja jestem z Bródna:)

Dziewczyny bez spięć:) Ja jestem z tych patrzących przez różowe okulary:p Ale rozumiem to, że można wpaść w lekką paranoję czytając ciągle, że jest coś nie tak. Przesyłam Wam mnóstwo pozytywnej energii i lecę malować łąki i bociany z moją małą artystką:***
 
gie_er Ja wszystko rozumiem, ale wolność słowa jest na forum. Jeśli któraś straci ciążę (tfu odpukać) to też ma na wątku nie pisać ? Czy może zrobimy oddzielny na pożegnania ?
Swoją drogą to bardzo nietaktowne segregować koleżanki z forum na te ''ok'' i te''plamiące'',- czego ci nie życzę ale może będziesz kiedyś w potrzebie wygadania się o swoim zmartwieniu a ktoś Ci powie ''spieprzaj ze smutami na inny wątek''..
To chyba nie tak działa forum ...przynajmniej ja to tak rozumiem. Dziewczyny nie wchodzą tu dlatego, że ''ktoś plami'' tylko dlatego, że jedna z drugą zaraz bzika dostają na głowę i piszą o złych przeczuciach, braku objawach itepe - iteme ...
Wyobraź sobie że wiem co to są plemienia w ciąży bo też je miałam, ale może w takim razie Dorcia i Magda przestaną zwracać dziewczyną uwagę na to że piszą o problemach bo po takich postach to ja nie wiem czy można tu napisać jak się ma kłopot czy Cię za to zjadą. Więc stąd pojawił się mój pomysł, skoro na głównym wątku wiecznie się ktos kogoś czepia pisze dziewczyna bo ma problem to jeszcze ja dobijmy ze nas irytuje bo 99% postów negatywnych... Tak to ma działać?
 
Ja uważam, ze każda powinna pisać to, na co ma ochotę. Przecież jeśli nam się jakaś wypowiedź nie podoba to spokojnie możemy ją pominąć. być może jednak znajdzie się osoba w podobnej sytuacji, która sobie chętnie ponarzeka, bo to też jest nam potrzebne, dla rozładowania emocji.... :)
 
Dziewczyny nie ma sie co denerowowac. Po to jest to forum, zeby jedna drugiej doradzila i pocieszyla dobrym slowem. Niektore juz mialy plamienia inne mialy mdlosci, zas inne mialy zle sni i moga powiedziec innym jak sobie z tym poradzily. Nie prawda, ze pisze sie tylko o zlych rzeczach, bo o dobrych tez jest bardzo wiele watkow. Bylo juz o orgazmach, o seksie, imionach, wozkach. Nawet byly rozmowy o mieszkaniach i zwierzetach. Mysle, ze mozna napisac tu wszyatko co sie mysli i czuje. I nie da tez sie odpisac na wszyatkie postyz bo tak duzo tu tworzymy, ze czasem ciezko nadazyc[emoji5] i to jest wlasnie fajne, ze na kazdy temat da sie tu pogadac. Nie znamy sie wcale, a pomagamy sobie dorym slowem jakbysmy sie bardzo dobrze znaly[emoji5] a i przypomnialam sobie, bylo cos jeszcze o puszczaniu bakow.... [emoji12]

f2w3yx8d8eesu797.png
 
gie_er siedzę na forum od 2009 roku, nie takie fochy jak Twoje widziałam, zwłaszcza u kobiety w ciąży ..
I wspomnisz moje słowa, że Ci to minie...a za jakiś czas nikt o takich pierdołach pamiętał nie będzie ..
 
Wyobraź sobie że wiem co to są plemienia w ciąży bo też je miałam, ale może w takim razie Dorcia i Magda przestaną zwracać dziewczyną uwagę na to że piszą o problemach bo po takich postach to ja nie wiem czy można tu napisać jak się ma kłopot czy Cię za to zjadą. Więc stąd pojawił się mój pomysł, skoro na głównym wątku wiecznie się ktos kogoś czepia pisze dziewczyna bo ma problem to jeszcze ja dobijmy ze nas irytuje bo 99% postów negatywnych... Tak to ma działać?

Ja gdybym w razie jakichkolwiek trudności chciałabym przeczytać jesteśmy z Tobą, będzie dobrze.
Wydaje mi sie, że jeśli nawet problem nie dotyczy nas bezpośrednio to powinnismy wspierać sie wzajemnie, przy ciąży są także rundę tematy o różne schizy, musimy wesprzeć te, które sie boją, cześć z nas nie doświadczy niczego cześć doświadczy aż za dużo. Po to tu jesteśmy? Czy mamy pisać o przepisach? Innych pierdołach?


f2w3rjjgpsehityp.png
 
reklama
W Warszawie są zabójcze ceny, ja cieszę się, że mamy swoje własne. No dobra póki co jeszcze nie swoje bo mieszkamy z babcią ale kredyt na 500 tysięcy mnie przeraża.

@anna2101 to mieszkamy blisko siebie, ja jestem z Bródna:)

Dziewczyny bez spięć:) Ja jestem z tych patrzących przez różowe okulary:p Ale rozumiem to, że można wpaść w lekką paranoję czytając ciągle, że jest coś nie tak. Przesyłam Wam mnóstwo pozytywnej energii i lecę malować łąki i bociany z moją małą artystką:***
My poki co tarchomin.ale cale zycie na bielanach.teraz wracamy.w koncu.ale tez zalezy jak dzisiejsze spotkanie przebiegnie.poki co nie wyobrazam sobie codziennie z noworodkiem odbierac dzieci z bielan.wiec musimy sie przeprowadzic

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry