reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Nessi, sorki ze sie wtrace w konwersacje z Gie_er ale ona ma racje. Tzn ma racje co do tego, ze CzarnaMadzia i DorciaMamaOlcia pierwsze zaczely pisac o tym, ze niektore dziewczyny wprowadzaja zla atmofere na forum i to jest zarazliwe i dlatego Gie_er wpadla na pomysl zalozenia osobne watku na 'zale' skoro niektore dziewczyny to razi w oczy ;) Gie_er wyrazila swoje zdanie jasno, ze o wszystkim powinnysmy tu pisac. Znegowalysmy tylko pomysl na osobny watek bo to glupota, ale tak jak napisalam wyzej, i tak jak ona napisala, wpadla na to przeczytaniu poprzednich postow dziewczyn ;)


Ja sie zgadzam z Toba Nessi ze o wszystkim tu powinnysmy pisac ;)
To był temat numer dwa wyciągnięty po tym jak temat numer jeden poległ :)
Jeśli zaś chodzi o dziewczyny to same powinny zabrać głos ...nie mam zamiaru tu za plecami o nikim rozmawiać.
 
reklama
Ależ ja się nie bulwersuję, próbuję Ci tylko jako starsza koleżaka coś wytłumaczyć, - jednak widzę grochem o ścianę.
Posta napisałaś po tym jak Justyś bodajże napisała o plamieniach. Nie pierwszy zresztą raz o te plamienia robisz raban ..potem próbujesz odwrócić kota ogonem mieszasz w to Magdę ...no proszę cię ..
Ja o plemienia robię raban? Chyba sobie poczytam moje posty bo albo ja mam amnezję albo Ty mnie z kimś mylisz...
 
Ja sie zgadzam w 100% z Nessi. To jest forum! Każdy ma prawo pisać co chce (z poszanowaniem pozostałych forumowiczek). Jak niektóre Panie mają ochotę robić selekcje to proszę sobie pisać wiadomości prywatne. Nie każdy na każdą wiadomość musi odpisywać. Mam coś do powiedzenia albo odpowiedzenia to piszę - proste.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tutaj praktycznie każda ma za sobą jakieś przykre doświadczenia...Ja doskonale wiem co to są plamienia,krwawienia...dwa razy poronilam i gdybym teraz miała tylko o tym myśleć i pisać ciągle to bym chyba oszalala!!! Dziewczyny nie dajmy się zwariować...Nevka jest tu dla mnie przykładem...napiszę tylko dziewczyny plamie i jestem w szpitalu...zuch dziewczyna bo zamiast biadolic to reaguje!!!

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nessi, sorki ze sie wtrace w konwersacje z Gie_er ale ona ma racje. Tzn ma racje co do tego, ze CzarnaMadzia i DorciaMamaOlcia pierwsze zaczely pisac o tym, ze niektore dziewczyny wprowadzaja zla atmofere na forum i to jest zarazliwe i dlatego Gie_er wpadla na pomysl zalozenia osobne watku na 'zale' skoro niektore dziewczyny to razi w oczy ;) Gie_er wyrazila swoje zdanie jasno, ze o wszystkim powinnysmy tu pisac. Znegowalysmy tylko pomysl na osobny watek bo to glupota, ale tak jak napisalam wyzej, i tak jak ona napisala, wpadla na to przeczytaniu poprzednich postow dziewczyn ;)


Ja sie zgadzam z Toba Nessi ze o wszystkim tu powinnysmy pisac ;)
No ja też się z tym zgadzam dlatego nie wiem czemu ktoś chce mi wmówić cos innego. Bo mój zamysł byl dokladnie taki jak napisałaś.
 
NeSSi ale ja mam zamiaru nic kasować. W pierwszej ciąży przeżyłam taki horror przez plemienia i krwawienia, że nigdy bym nikogo kto się z tym boryka nie uraziła...
Nie Ty jedna ...gdybyś pobyła tu kilka lat wiedziałabyś jakie dziewczyny przeżywały koszmary ...
 
Dorcia nie chcesz to nie piszesz ale nie możesz innym zabraniać pisać jeśli potrzebują wsparcia. Sorry, ale po to tu jesteśmy żeby wesprzeć i uspokoić jak trzeba, pocieszyć jeśli jest taka sytuacja i cieszyć się z radości innych.

Mnie tez wiele tematów nie interesuje. Nie dostałam domu od rodziców, nie mam ziemi, nie buduje sie, nie zmieniam mieszkania. I co z tego??? Poczytam i tyle. A jak mam coś do powiedzenia to pisze...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry