reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
pyzunia86 nessi zadała moje pytanie hehe jak sie czujesz :) jak tam brzusio ja musze kupić spodnie bo kurde przytyłam 3 kg i sie juz nie mieszczę bo mnie opinają :/
Dzisiaj jestem okropnie marudna markotna i senna więc wybaczcie ale dzisiaj się będę mniej udzielała dobrze. Miłego dnia kochane.
 
reklama
gie_er widzę ze masz takie barwne syn jak ja ostatnio siłami ze doję krowę bo było to moje marzenie ;)

pyzunia86 trzymaj się kochana !

Nessi a kiedy wizyta ?

Posmiejecie się trochę, mnie hormony dają popalić popłakałam się na ulicy słuchając piosenkę Beyonce Run The World. ...
Ten był jeszcze spoko ostatnio mi się śniło ze w domu który mam za oknem zdjęli dach i dźwigiem trupy wyjmowali...
 
Nessi mało się znam, ale moim zdaniem nie powinno się raz brać dupka a raz nie, to jest hormon odpowiedzialny za utrzymanie ciąży i w momencie kiedy go odstawiasz spada ci poziom tego hormonu. Z tego co sie orientuje powinno sie go brać do końca I trymestru kiedy to tę role przejmuje łożysko. Pogadaj o tym z lekarzem. Może to jest przyczyna tych plamien.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nessi mało się znam, ale moim zdaniem nie powinno się raz brać dupka a raz nie, to jest hormon odpowiedzialny za utrzymanie ciąży i w momencie kiedy go odstawiasz spada ci poziom tego hormonu. Z tego co sie orientuje powinno sie go brać do końca I trymestru kiedy to tę role przejmuje łożysko. Pogadaj o tym z lekarzem. Może to jest przyczyna tych plamien.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja nic nie odstawiam, po zażyciu 1 tabl. dopochwowej luteiny wróciłam do dupka.
 
pyzunia86 A jak Twoje samopoczucie ?
Pewnie im bliżej wizyty tym większy stres ..(z życia wzięte), pamiętaj ,że spokój sprzyja fasolinkom :)
Gadaj do brzucha ile wlezie jak Madzia mówiła ...
Ja swoim dzisiaj nagadałam by przestały mi żyłki podgryzać bo matkę do zawału doprowadzą :D
Madziu - wróciłam do dupka :)

Nessi kochana zebys wiedziala stresa mam mega duzego. Brzusio glaszcze non stop. Jak glod bierze to mowie ze jestesmy glodni. Wszystko musi byc dobrze u mnie i u Was Nessi tak samo. Mam nadzieje ze sa obydwa lobuzy i trzymaja sie razem.Nie powiem bo obawiam sie dwojki dzieci naraz i bedzie problem z miejscem.
U mnie w rodzinie tylko wiedza o ciazy i to jeszcze nie wszyscy ale ze blizniacza nie wie nikt procz mnie i meza he he
 
Nessi kochana zebys wiedziala stresa mam mega duzego. Brzusio glaszcze non stop. Jak glod bierze to mowie ze jestesmy glodni. Wszystko musi byc dobrze u mnie i u Was Nessi tak samo. Mam nadzieje ze sa obydwa lobuzy i trzymaja sie razem.Nie powiem bo obawiam sie dwojki dzieci naraz i bedzie problem z miejscem.
U mnie w rodzinie tylko wiedza o ciazy i to jeszcze nie wszyscy ale ze blizniacza nie wie nikt procz mnie i meza he he
Będzie dobrze .. :) Damy radę!
A brzucha ponoć lepiej nie głaskać :p Bo skurcze wywołuje, nawet w pierwszej ciąży gin mi nie kazała...
Jak to do mnie to do łóżka trafiliśmy dopiero jak miałam 18 ;)
Medal mu za tak długi celibat! :)
 
reklama
Do góry