reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Z tym prenatalnym usg, to jaa zawsze robiłam u mojego w okolicy 12tyg przezierność i jeszcze jakieś chyba 2/3 dodatkowe parametry i to było jako to pierwsze bardzo ważne badanie prenatalne USG. Nie piszę tu o badaniach dokładniejszych typu pappa czy pukcji płynu owodniowego. A 3D to robiłam zawsze później i faktycznie wtedy jeździłam dodatkowo do super wyspecjalizowanego w tym lekarza, ale mimo tego na normalnym usg mój lekarz też sprawdzał budowę mózgu, serca, narządy wewnętrzne dziecka itd.. A co do usg, to jak sprawdzają czy wszystko gra to i tak w trybie 2d (bo patrzą tak jakby na przekroje) :D

Zoosia pytasz o to, co powiedział na wizycie? Zbadał palpacyjnie, obejrzał szyjkę, zrobił usg przeglądając tam wszystko i powiedział, że wszystko w porządku pęcherzyk jest i jest tak jak ma być i że zaprasza za 4 tyg :)

mfifi04 wiem, że może być piękne, bo jak zobaczyłam dwie krechy na teście przy pierwszej ciąży, to pobiegłam do mamy spazmatycznie rycząc i drąc się tak niemożliwie i niezrozumiale, ze tato już miał lecieć prać mojego męża, bo myślał, że mi coś zrobił :D

Co do imion to mam Hanię w domu. Urwis ale boski więc polecam, jeśli wierzycie, że te imiona z charakterami się jakoś łączą :D Druga babeczka to Aniela, a imię dla chłopaka już wybrane od pierwszej ciąży - Leon :D Jak będzie trzecia kobitka to będę miała zgryz :D

Paulag23 umiesz walczyć o swoje widzę :D Ale jak piszesz, że masz tak niesprawiedliwie pracę przydzielaną, to się nie dziwię i mocno Ci kibicuję!

Pitu-pitu chciałam Ci napisać, że z Twoich postów bije jakieś niesamowite ciepło, mądrość i zawsze mi się micha śmieje jak je czytam :D No i cyce masz podobnego kalibru co i ja :D

jusys ja to muszę wiedzieć. W życiu bym nie wytrzymała z taką niewiedzą do końca! No chyba że mus i jakiś ninja będzie co płeć będzie sprytnie ukrywało do końca :p

pyzunia86 na szkole rodzenia dowiadujesz się różnych rzeczy nie tylko o porodzie, więc czasem warto. Są spotkania z neonatologami, mówią o pielęgnacji dziecka itp. itd..

wenus super wiadmości, cieszę się z Tobą!

Ja myślę, żeby jakoś popracować nad zdrowym żywieniem i nie przytyć w tej ciąży tyle ile w poprzednich... muszę poszperać info na ten temat :)
 
reklama
Mialam taki raz. LoL. To bylo przezycie. Niestety na tym jednym razie sie skonczylo
Pochwowy?
A jest intensywniejszy od lechtaczkowego?
Ja to samo...już myślałam, że ze mną coś nie tak. Mąż siebie obwinia mimo, że poświęca mi bardzo dużo uwagi w tym względzie hah [emoji56]
Nie wszystko z wami Oki :)
Mi się wydaje ze to musi w psychice leżeć... w sensie trzeba się mocno nakrecic i w głowie sobie jakams historie stworzyć.
I w trakcie seksu ciągle się jakimiś obrazami stymulować.... nie wiem tak mi się wydaje :)
Bo lechtaczkowego jest prosty :)
Pochwowego nie miałam nigdy, a łechtaczkowy owszem ale jedynie jak sama sobie pomogę :-(
Tez musze sobie pomagać, ale ciagle sie uczę swojego ciała :)
Jak reaguje na różne rzeczy... zobaczymy :)
Ja jestem na wszystko otwarta:D
 
Wenus super wiesci.
Luna ja chodzilam w pierwszej ciazy. Super zajecia, nauka opieki nad dzieckiem, oraz przy porodzie. Ale teraz sie nie wybieram.
Madzia madre slowa. Tez bylam nacieta i balam sie ze bede wygladala ze masakra. Mlody mial 4200 wiec kawal chlopa a wcale nie jest zle. Takze madlene glowa do gory , nie jest tak zle,
Madzia , gie er ja tez tylko lechtaczkowy k marze i pochwowym.
Justys ja chce wiedziec jaka plec maluszka.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Z tym prenatalnym usg, to jaa zawsze robiłam u mojego w okolicy 12tyg przezierność i jeszcze jakieś chyba 2/3 dodatkowe parametry i to było jako to pierwsze bardzo ważne badanie prenatalne USG. Nie piszę tu o badaniach dokładniejszych typu pappa czy pukcji płynu owodniowego. A 3D to robiłam zawsze później i faktycznie wtedy jeździłam dodatkowo do super wyspecjalizowanego w tym lekarza, ale mimo tego na normalnym usg mój lekarz też sprawdzał budowę mózgu, serca, narządy wewnętrzne dziecka itd.. A co do usg, to jak sprawdzają czy wszystko gra to i tak w trybie 2d (bo patrzą tak jakby na przekroje) :D

Zoosia pytasz o to, co powiedział na wizycie? Zbadał palpacyjnie, obejrzał szyjkę, zrobił usg przeglądając tam wszystko i powiedział, że wszystko w porządku pęcherzyk jest i jest tak jak ma być i że zaprasza za 4 tyg :)

mfifi04 wiem, że może być piękne, bo jak zobaczyłam dwie krechy na teście przy pierwszej ciąży, to pobiegłam do mamy spazmatycznie rycząc i drąc się tak niemożliwie i niezrozumiale, ze tato już miał lecieć prać mojego męża, bo myślał, że mi coś zrobił :D

Co do imion to mam Hanię w domu. Urwis ale boski więc polecam, jeśli wierzycie, że te imiona z charakterami się jakoś łączą :D Druga babeczka to Aniela, a imię dla chłopaka już wybrane od pierwszej ciąży - Leon :D Jak będzie trzecia kobitka to będę miała zgryz :D

Paulag23 umiesz walczyć o swoje widzę :D Ale jak piszesz, że masz tak niesprawiedliwie pracę przydzielaną, to się nie dziwię i mocno Ci kibicuję!

Pitu-pitu chciałam Ci napisać, że z Twoich postów bije jakieś niesamowite ciepło, mądrość i zawsze mi się micha śmieje jak je czytam :D No i cyce masz podobnego kalibru co i ja :D

jusys ja to muszę wiedzieć. W życiu bym nie wytrzymała z taką niewiedzą do końca! No chyba że mus i jakiś ninja będzie co płeć będzie sprytnie ukrywało do końca [emoji14]

pyzunia86 na szkole rodzenia dowiadujesz się różnych rzeczy nie tylko o porodzie, więc czasem warto. Są spotkania z neonatologami, mówią o pielęgnacji dziecka itp. itd..

wenus super wiadmości, cieszę się z Tobą!

Ja myślę, żeby jakoś popracować nad zdrowym żywieniem i nie przytyć w tej ciąży tyle ile w poprzednich... muszę poszperać info na ten temat :)
Więc nie jestem sama[emoji8]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pochwowy?
A jest intensywniejszy od lechtaczkowego?

Nie wszystko z wami Oki :)
Mi się wydaje ze to musi w psychice leżeć... w sensie trzeba się mocno nakrecic i w głowie sobie jakams historie stworzyć.
I w trakcie seksu ciągle się jakimiś obrazami stymulować.... nie wiem tak mi się wydaje :)
Bo lechtaczkowego jest prosty :)

Tez musze sobie pomagać, ale ciagle sie uczę swojego ciała :)
Jak reaguje na różne rzeczy... zobaczymy :)
Ja jestem na wszystko otwarta:D
Tak pochwowy. Jest inny nie koniecznie bardziej intensywny Po protu inny. Ciezko jest opisywac Bo kazdy inaczej przezywa ja sie Po protu czulam bardzo ale to bardzo spelniona.
PS tez sobie musze pomgac co wcale mi nie przeszkdza a mojego P dodatowo nakreca
 
CzarnaMadzia ja podobnie łechtaczkowy aczkolwiek czasem moooze mam pochwowy ale nie jest to efekt wow taki jak przy łechtaczce :)

JEAHL ja bym.chciala zdrowo jeść w ciąży przy mojej wadze tym bardziej mam mega otyłość. Ale już kurde czuje że przytyłam (boje się wejść na wagę :D)
 
reklama
Do góry