reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Dla mnie za szybko na kupowanie takich rzeczy:p poczekam jeszcze troche;) a wy dziewczyny juz sie zaopatrujecie w potrzebne rzeczy?
Cycki mi nadal rosna wiec karmnikow jeszcze nie kupuje. Co do ciuchow to narazie mieszcze sie w swoje nieciazowe jak sie przestane miescic to wtedy Bede kupowac. Reszte wyprawki planuje na czerwiec lipiec jak juz bedziemy znali plec fasolki. Poprzednio kupowalam wszystko neutralne mimo ze bylo wiadomo ze bedzie chlopak teraz chce typowe rzeczy dla chlopca lub dziewczynki.
 
reklama
Cycki mi nadal rosna wiec karmnikow jeszcze nie kupuje. Co do ciuchow to narazie mieszcze sie w swoje nieciazowe jak sie przestane miescic to wtedy Bede kupowac. Reszte wyprawki planuje na czerwiec lipiec jak juz bedziemy znali plec fasolki. Poprzednio kupowalam wszystko neutralne mimo ze bylo wiadomo ze bedzie chlopak teraz chce typowe rzeczy dla chlopca lub dziewczynki.
Ja tez narazie nic nie kupuje. Biustonoszy niewiem jaki rozmiar bede miala za 8 miesiecy, a ubrania ciazowe pozycze od bratowej. Napewno cos tam sobie kupie, ale nie bede z tym szalala. A co do dzidzi to mysle, ze na spokojnie czerwiec, lipiec. Tylko ja bede kupowac neutralnie, bo nie chce znac plci. A wy chcecie wiedziec kogo nosicie pod serduszkiem?

f2w3yx8d8eesu797.png
 
Dostałam dopochwowo 100mg luteiny x 2 a brałm dupka 10mg x 3
Dostałam dopochwowo 100mg luteiny x 2 a brałm dupka 10mg x 3

czyli chyba wieksza dawka tej luteiny.. Ale jak ona działa, nie mam pojęcia.... Trzymam kciuki za waszą trójeczkę :):):)
Ja jutro mam swoją chwilę prawdy, już się pocę na samą myśl:hmm:
 
Czarna Madzia, bardzo sie wzruszyłam, pięknie odpowiedziałaś ta historie.
Lunka, nie zastanawiaj sie i odbierz dziadowi prawa rodzicielskie, obowiązek alimentacyjny zdaje sie i tak bedzie na nim ciążyć ( mam koleżankę w podobnej sytuacji, moge sie dowiedzieć jakby co) dopóki twój nowy partner ich nie przysposobi.

Pitu-pitu, mądra z ciebie kobieta, teraz pracuj nad sobą, nad wiara w siebie i swoją wartość. Najważniejsze juz zrobilas[emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny skoro już takie ciężkie tematy poruszane są i ja proszę was o szczerą poradę.. W listopadzie strzelił rok od mojego rozwodu który trwał...bagatela 4lata... mój ex mąż w tym czasie używał sobie życia w NL ..przez cały rok brał na miesiąc wakacji nasze dziewczyny żeby odbębnić swoje...ostatniego lata była krzywa akcja bo on chodził do pracy a jego kobieta nie pozwalała im wychodzić z pokoju i takie fanaberie..ciężko to wytłumaczyć...jak zrobiłam dym w lipcu urwał kontakt z dziećmi. Do mojego J dziewczyny mówią tato...i traktują się jak rodzinę.. a od jakiegoś czasu dziewczyny proszą mnie o odebraniu praw ich ojcu...są bardzo dojrzałe...nie raz widziały jak ich tatuś mnie udeżyl..lub wyganiał nas w nocy w piżamach na śnieg... pił bił itd..a ja w kropce. Nie wiem co robić. W końcu to ich ojciec.. a że ***** wart..
Wybaczcie za te wywody ale potrzebna mi trzeźa ocena ..

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom

Odpowiem Ci jako matka adopcyjna, jest taki pogląd, że nawet najgorsza matka biologiczna jest i tak lepsza opcja bo to matka [emoji52]krew z krwi itd
A ja w to nie wierzę, dla mnie matka czy ojciec to ten, który troszczy się o dziecko, jest dostępny w potrzebie, szanuje je, pozwala wzrastać w miłości i bezpieczeństwie. Nie lubię tekstów typu ale zawsze to ojciec... naprawdę ojciec? Hmmm.....



f2w3rjjgpsehityp.png
 
reklama
Odpowiem Ci jako matka adopcyjna, jest taki pogląd, że nawet najgorsza matka biologiczna jest i tak lepsza opcja bo to matka [emoji52]krew z krwi itd
A ja w to nie wierzę, dla mnie matka czy ojciec to ten, który troszczy się o dziecko, jest dostępny w potrzebie, szanuje je, pozwala wzrastać w miłości i bezpieczeństwie. Nie lubię tekstów typu ale zawsze to ojciec... naprawdę ojciec? Hmmm.....



f2w3rjjgpsehityp.png
Kazdy moze zostac ojcem ale nie kazdy bedzie Tata. Moj P jest z rozbitej rodziny I nigdy o swoim ojcu nie powiedzial Tata. Jego ojciec jest typem aspolecznym nie potrafi sie dostosowac do zycia w spoleczenstwie nigdy nie byl nawet dobrymi ojcem a na miano taty zwyczajnie nie zasluguje.
 
Do góry