reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Madeline ja mialam podobna sytuacje do ciebie w pierwszej ciazy ale mialam niecale 19 lat. Mieszkalismy u mojej w malym pokoju . W domu mieszkali jeszcze moja mama, babcia,dziadek i dwoch braci na 2 pokojach bo my mieszkalismy w trzecim. Poradzilismy sobie uzbieralismy pieniadze i wyjechalismy. Bylam wtedy w drugiej ciazy w 26 tyg bez znajomych rodziny z malym dzieckiem. Takze i ty dasz rade.

Tyle przeprowadzek bo trafialismy na nie fajnych wynajmujących. Raz nawet sprzedali nas z mieszkaniem i z dnia na dzien musieliśmy się wyprowadzać. Albo trzy zamalowany oszustwa co do metrażu itp dużo by wymieniać. Ale znalezlismy juz mieszkanko na Gocławiu w przyzwoitej cenie 3 pokoje 60 m. Juz nie mogę doczekać się przeprowadzki.
Właśnie jadę na wizytę. Aj zaczynam się stresować.

To super, że koniec końców wszystko sobie poukładaliście. A to już twoja 3 ciąża, tak?
 
reklama
Madeline nie lam się będzie dobrze ;) ja też mam 23 lata ciąża nie planowana nie mamy ślubu , i tak właściwie to rozstalam się z chłopakiem 2 tygodnie wcześniej zanim dowiedziałam się o ciąży. Teraz wróciliśmy do siebie i próbujemy stworzyć rodzinę narazie jest nieźle ;) mieszkania też własnego nie mamy ale remontujemy strych u chłopaka w domu i tam będziemy mieszkać. Także bądź dobrej myśli .
 
Madeline witaj[emoji4]
Jak napisalas ,ze jestes jeszcze taka molosa to myslalam ,ze masz 12 lat ,ze wzgeldu na nick[emoji4]
Bedzie dobrze,ja mam 27 i zaluje ,ze tak pozno sie za rodzicielstwo wzielam,tym barziej ,ze raz mi sie juz nie udalo


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
madeline12 takim podejsciem tylko szkodzisz sobie i maleństwu ;) Patrz ja jestem od ciebie 4 lata młodsza, mieszkam z rodzicami, siostrą, dziadkiem i chłopakiem, dopiero w maju koncze szkole, ale wiesz co? Dziecko to najwiekszy skarb i jestem pewna, ze zarowno ty jak i ja swietnie sobie poradzimy w roli mamy, bo mamy wsparcie w najblizszych. Głowa do gory, cycki do przodu laska! ;*

//www.suwaczki.com/tickers/p19ucsqvp80lxsdm.png
Dzięki, rzeczywiście chyba nie mam najgorszej sytuacji.. kurcze może warto cieszyć się z małych rzeczy. W tych czasach rządzi pieniądz i rządzi też nami - myślę, że gdybym była bezrobotna bez niczego itp, bardziej bym się cieszyła - bo nie miałabym nic..
 
Myślimy , żeby zorganizować ślub w maju lub w następnym roku . Mieszkam z rodzicami i siostrą, mam w nich oparcie, narzeczony się cieszy , z początku był w szoku. Ale słysząc mnóstwo historii o porodach, powikłaniach .. aż się boję . Na razie zamieszkać razem nie możemy, ze względu na dochody . Może nie była to praca moich marzeń - pozytywem były zarobki. Dziecko planowałam na za rok - po ślubie.
Hehe, uwierz mi, że zaraz po porodzie, z malutkim dzieckiem, mama i siostra do pomocy będą niezastąpione ;)
Ja to z pierwszą córka w ogóle nie chciałam żeby nas że szpitala wypuścili, taka byłam przerażona :p potem przyjechała do nas moja mama na 3 tygodnie i na koniec beczalam jak głupia, że wyjeżdża :rolleyes2: także pierwsze trzy miesiące, mieszkanie blisko mamy to na pewno nie jest najgorsza opcja. Potem lepiej się zwijać :p
A z wiekiem... cóż, u mnie była Kinder niespodzianka jak miałam 28 lat i też byłam przerażona, także nieplanowana ciąża przeraża tak samo w każdym wieku ;)
 
Madeline witaj[emoji4]
Jak napisalas ,ze jestes jeszcze taka molosa to myslalam ,ze masz 12 lat ,ze wzgeldu na nick[emoji4]
Bedzie dobrze,ja mam 27 i zaluje ,ze tak pozno sie za rodzicielstwo wzielam,tym barziej ,ze raz mi sie juz nie udalo


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
dzięki, ja planowałam zostać matką w wieku 25 lat - trochę się to przyspieszyło..
 
Do ginekologa idę 6 lutego . Wiem, że każdy poród jest inny - i może być lepiej lub gorzej. Nie powinnam nikogo słuchać, czytać tych wszystkich na prawdę dramatycznych czasem historii..
Przeczytaj sobie książkę Kalyta Jeannette "położna" dla mnie super książka i może trochę inaczej spojrzysz na porody.
 
reklama
Dziękuję wszystkim za wypowiedzi, za miłe słowa, to dla mnie ważne. Jeszcze nie dawno rozmawiałam z narzeczonym , że chcę mieć 3 dzieci ... teraz obawiam się, że skończy się na 1. :) Choć kto wie - może mój dzidziuś nie będzie dawał mi bardzo popalić ..
Hejka:) przeciez nie bedzie tak zle:) ile masz lat?
 
Do góry