reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Elmirka jakoś mnie w gardle ścisnęło jak przeczytałam Twojego posta... serio
my się na pewno nie znamy? ;)
żartuję, ale powtarzasz słowa mojego partnera, który stara się mi wbić do głowy że pierwszy krok to CHĘĆ bycia szczęśliwym, reszta się powoli ułoży
gratuluję siły i dziękuję :)

madeline nie nastawiaj się na najgorsze, wiadomo że każda z nas boi się porodu (szczególnie tego pierwszego), ale może okazać się że się "pozytywnie rozczarujesz" ;)
ja też się nasłuchałam historii, a syna urodziłam w parę godzin i bez żadnych powikłań (córkę w niecałą godzinę - ledwo dojechaliśmy do szpitala, dwa razy na czerwonym świetle ;))
nie zawsze "taki straszny wilk" :p
a co do pomocy przy dziecku - ja nie miałam NIKOGO, pomagała mi tylko przyjaciółka, która miała zerowe pojęcie o dzieciach :-D
pierwsza kąpiel i zabiegi po kąpieli trwały jakieś 1,5h bo jechałyśmy wg ilustracji z książki i realizowałyśmy punkt po punkcie (a maleństwo trzęsło się z zimna) :biggrin2:
do dzisiaj się z tego śmiejemy

co do zakupów to ja mimo tego, że jeszcze ciąża do końca niepewna sprawdzałam już biustonosze do karmienia, a właściwie jeden - Anita
cholernie drogi, ale sprawdził mi się poprzednio (do dzisiaj w nim śpię;)), a że rozmiar u mnie słuszny (32FF / 70FF) to niestety nie dla mnie perełki z Lidla ;)

NeSSi kurde.... a masz kogo podpytać o takie objawy? masz tel do lekarza?
 
Myślimy , żeby zorganizować ślub w maju lub w następnym roku . Mieszkam z rodzicami i siostrą, mam w nich oparcie, narzeczony się cieszy , z początku był w szoku. Ale słysząc mnóstwo historii o porodach, powikłaniach .. aż się boję . Na razie zamieszkać razem nie możemy, ze względu na dochody . Może nie była to praca moich marzeń - pozytywem były zarobki. Dziecko planowałam na za rok - po ślubie.

Nie czytaj i nie słuchaj żadnych strasznych opowieści:) Macierzystwo to fantastyczna przygoda nie zawsze usłana różami, ale naprawdę uwierz mi że za jakiś czas będziesz się cieszyć jak szalona:)

@wenus018 wow dobre mieliście przejścia z tymi wynajmującymi:O

@anik90 ja jestem zakupoholiczką ale póki jeszcze nic nie kupuje. Pewnie jak dowiem się kto siedzi pod serduchem to poszaleje:p

@NeSSi idź do lekarza z plamieniem nie ma żartów.

Ja uciekam na zebranie do straszaka. Szlak mnie trafia z tymi zmianami reformy:/ Dziś dowiem się czy moje dziecko zostanie w obecnej szkole czy może będzie jako pierwszoklasista w szkole z gimnazjalistami:(
 
K****wa znowu plamie na różowo :/ Czemu ta ciąża nie może być nudna, akurat dzisiaj zmieniłam dupka na luteine i masz ...
luteina pod jezyk czy dopochwowo? Podobno jak się ją aplikuje to moze cos tam poleciec bo podrażnia się ścianki silnie ukrwione.. ale moze zadzwon do ginki...
A czemu zmienili Ci dupka na lutka???
 
K****wa znowu plamie na różowo :/ Czemu ta ciąża nie może być nudna, akurat dzisiaj zmieniłam dupka na luteine i masz ...

Mój gin twierdzi ze duphaston jest lepszy i jak mu wspomnialam o luteinie to powiedział ze dupek lepszy i zwiększył mi dawkę z 2*1 na 3*1 dodam ze nie mam zadnych plamien

Napisane na MediaPad T1 8.0 Pro w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tak, od Ziemowita ...mi się zawsze zaś podobało dla dziewczynki imię Apolonia =Pola ... po mojej babci, Albo Gabriela po drugiej :)

Masz przeczucie na parkę?


f2w3rjjgpsehityp.png
 
Do góry