reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Madeleine, na kazdego co innego dziala :) Ja jak bylam w pierwszej ciazy to koniecznie chcialam wiedziec jak przebiegaly porody innych kobiet. Duuzo mi to pomoglo bo przeczytalam o porodach chyba wszystie fora i do tego ogladalam pare filmikow z porodow. Bylam przerazona ale jednoczesnie tak obcykana ze moglabym sobie sama poro odebrac [emoji14] I podczas porodu wiedzialam co sie dzieje bo po tylu opisach porodow ile przeczytalam wiedzialam co po czym nastepuje, kiedy boli i tak dalej :) Wiec na niektorych dzialanto przerazajaco a mi duzo pomoglo :)
 
reklama
Madeline ja mialam podobna sytuacje do ciebie w pierwszej ciazy ale mialam niecale 19 lat. Mieszkalismy u mojej w malym pokoju . W domu mieszkali jeszcze moja mama, babcia,dziadek i dwoch braci na 2 pokojach bo my mieszkalismy w trzecim. Poradzilismy sobie uzbieralismy pieniadze i wyjechalismy. Bylam wtedy w drugiej ciazy w 26 tyg bez znajomych rodziny z malym dzieckiem. Takze i ty dasz rade.

Tyle przeprowadzek bo trafialismy na nie fajnych wynajmujących. Raz nawet sprzedali nas z mieszkaniem i z dnia na dzien musieliśmy się wyprowadzać. Albo trzy zamalowany oszustwa co do metrażu itp dużo by wymieniać. Ale znalezlismy juz mieszkanko na Gocławiu w przyzwoitej cenie 3 pokoje 60 m. Juz nie mogę doczekać się przeprowadzki.
Właśnie jadę na wizytę. Aj zaczynam się stresować.
 
madeline12 takim podejsciem tylko szkodzisz sobie i maleństwu ;) Patrz ja jestem od ciebie 4 lata młodsza, mieszkam z rodzicami, siostrą, dziadkiem i chłopakiem, dopiero w maju koncze szkole, ale wiesz co? Dziecko to najwiekszy skarb i jestem pewna, ze zarowno ty jak i ja swietnie sobie poradzimy w roli mamy, bo mamy wsparcie w najblizszych. Głowa do gory, cycki do przodu laska! ;*

//www.suwaczki.com/tickers/p19ucsqvp80lxsdm.png
 
Medaline niepotrzebnle sie nakrecasz, bedzie dobrze, bedziesz matka <3

Wenus my tez na wynajmie ale na szczescie nie mamy takiego pecha, macie jakieś szansę na swoje kiedyś? Powodzenia na wizycie



Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ślub miał być we wrześniu.. gdybym mieszkała sama z moim narzeczonym miałabym więcej intymności po porodzie , mogę to ująć dość brutalnie - wrócę z dzieckiem po porodzie wszyscy będą nade mną wisieć a raczej nad dzieckiem a ja będę siedziała z rozoranym kroczem i udawała, że jestem najszczęśliwsza na świecie... :(
Mialam tyle co Ty, gdy zaszlam w ciaze. Studiowalam 2 kierunki, chcialam isc na doktorat. Chcialam pracowac na uczelni. Planowalismy ślub jak skoncze studia. Moj wtedy narzeczony mial tylko 21 lat, studiowal, wynajmowal mieszkanie. Ja z rodzicami. I nagle ciaza! Chcielismy, jasne. Ale mialam policystyczne jajniki, lekarz mowil ze nic z tego. A tu 2 kreski. Ja wpadlam w histerie, dramat, placz. Liczylam ze nie donosze ciazy. Nie chcialam z niczego rezygnowac, udowodnic ze dam rade, osiagne wszyatko. Organizowalam weseleOprzytomnialam jak w 6mac trafilam do szpitala, ale dalej nie odpuszczalam, zdawalam 2 egzaminy majac skurcze, naatepny egzamin 4 dni po porodzie, miesiac pozniej bronilan mgr. Poszlam na doktorat, pracowałam. I skonczylo siw depresja. Organizm nie dal rady. Teraz mam prace zupełnie w innym kierunku niz planowalam, czasem sobie wyrzucam, ze nie takie mialo byc moje zycie. Ale nie zamieniłabym tego, kocham moje dziecko, zaluje ze przez 2 lata nie mial takiej matki na jaka zasłużył... Teraz wiem ze bedzie inaczej. Wszystko osiagniesz, tak jak planowalas, jednak nie wymagaj od siebie nie wiadomo czego

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do ginekologa idę 6 lutego . Wiem, że każdy poród jest inny - i może być lepiej lub gorzej. Nie powinnam nikogo słuchać, czytać tych wszystkich na prawdę dramatycznych czasem historii..
Hej ja mam 26lat jestem w drogiej ciazy w pierwzzej mialam 21lat mialan depresje poporodowa tez bylo mi ciezko ale uwierz mi potem bd najszczesliwsza na swiecie zobaczysz serduszko bijace na ekranie wspaniale uczucie

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry