reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
mfifi04, nie chce ale nie mam wyjscia :D Mieszkam w UK i tu pierwsze usg jest w 12 tygodniu :)
Manka_tk u nas też ale zadzwoniłam w piątek bo mi kazała iść położna koło 12 tyg i mi powiedziala nawet jak zadzwonisz wcześniej to i tak każą przyjść za 3 tyg a tu Pani zaprosiła mnie na dziś 7t5d nie płaciłam nic za miesiąc prenatalne od razu mi wpisała wizytę [emoji4] więc możesz spróbować
 
Paulaq23, ale ja jeszcze nawet wizyty z polozna nie mialam :) Mam dopiero 7.02 i to ona dzwoni do szpitala w sprawie usg ;)
Ahaaaa to ja poleciałam do położnej zaraz i ona ci daje "skierowanie" świstek który sama wypełniałam i każe sobie zadzwonić i się umówić kiedy pasuje a na świstek dzisiaj babka z usg tylko rzuciła okiem nawet nie wzięła do ręki i mam go w torebce...
 
Dziewczyny ja byłam tylko 6h w pracy, a tu tyle wiadomości, że jestem w szoku, muszę iść szybko na l4, żeby być na bieżąco [emoji3]

Cześć nowym dziewczynom, życzę powodzenia i gratuluję! [emoji4]

Cieszę się bardzo z pozytywnych wieści z wizyt. [emoji7] nie wiem jak to działa, że nie znamy się, a przejmuję się Wami jak rodziną...

A propos smaków, ja od dwóch dni jem kwaśną podwójną pomidorową i kanapki z pomidorem i cebulą... Mmmm [emoji6] co prawda zapach z ust nie zbyt przyjemny, ale tak mi smakują te kanapeczki, że jadłabym je cały czas [emoji16][emoji16][emoji16]

Dorcia z 10.09 na 02.09? Ciekawe czy mój termin się też aż tyle przesunie [emoji12]


eiktrjjge03lkilf.png
 
CzarnaMadzia, tak wizytę mam 30 stycznia :-).
Jej dziewczyny jesteście niemożliwe.. Tyle naskrobałyście. Ale fajnie się czyta o Waszych malenstwach.
Ciekawe jak mój ginekolog do prenatalnych podchodzi. Zobaczymy.
Co radzicie na zaparcia? :$
To w sumie wizyta juz niedługo :p
Mi buraki pomagają :)
Mogę wam się wyrzalic. Tyle czasu się starałam o maleństwo. Tyle stresu. Łez. Myśli że jestem do niczego. Szpital. Laparoskopia. Miała być już insemiacja. A teraz 2 kreseczki[emoji2] 3 testy pozytywne. Myślałam że to żart. Beta dała mi taka radość ze dzwoniąc do mamy ryczalam jak głupia[emoji23] słowa nie mogłam powiedzieć. Myślicie że to może być takie piękne? [emoji19] przepraszam za smuty

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Myślę że to zupełnie naturalna reakcja :)
To takie połączenie wielkiego szczęścia i jeszcze większego strachu przed utratą tego szczęścia. Boisz się z skoro teraz tak dużo dobrego Cię spotkało, zaraz przyjdzie cos złego i Twoja bańka pęknie.
Bardzo dobrze Cię rozumiem :)
Gi er bardzo mi przykro z powodu śmierci dziadka.

Ja zaczynam się denerwować bo jutro o 15 50 ja mam wizytę. Jednocześnie nie mogę się doczekać i troche się boje. Ale czuje ze wszystko będzie ok.
Właśnie dzieci uspilam ciekawe jak długo pośpi starszy bo wczoraj to co chwila pobudka i musiałam nebulizacje robic. Ma podejrzenie astmy i jak tylko lapie infekcje odrazu są duszności.

DorciaMamaOlka to super ze krwiak się wchlanie. Ja tez mam takie kolatania serca.

Nevka każdy może miec zly dzień i dola jutro będzie lepiej nie smutaj :)

Jaguś ja takie inscenizacje organizuje i w nich uczestnicze. Na Grunwald nie jeździmy bo to my musimy im płacić za bycie w obozie prawie 400 zl a ludzie oglądający wchodzą za darmo . Dla nas nie jest to hobby a praca. :)
Trzymam kciuki za wizytę! :)
Napewno będzie dobrze ;)
Mififi - Nie mam potwierdzonej ale wiem ze to maluszek. [emoji4] Tobie tez tak pozytywne myslenie odpedzi wszystkie wątpliwości [emoji7]

CzarnaMadzia - W sobote o 12.40. [emoji4]

Wenus - Ty tez potwierdzenie ciazy?

Agunia - Mnie na mulenie w zoladku pomaga jedzenie na szczescie. [emoji6]

Dorcia - Suuuuper Info pozytywne myslenie dziala. [emoji6]

Jesli jestem na komputerze to post pisze w notatniku i kopiuje jesli na telefonie to tak jak dziewczyny. [emoji4]
Witam serdecznie wszystkie nowalijki. [emoji7][emoji7][emoji7]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Ooo to już zaraz :)
Ale jestem ciekawa ;)
 
Natuszka tak potwierdzenie to moja pierwsza wizyta.

CzarnaMadzia dziekuje za kciuki czuje jakiś wewnętrzny spokój i jestem nastawiona pozytywnie. Wspolczuje kataru.

Co do pomocy do dzieci bo taki temat tez się przewinal. Moja rodzina mieszka ponad 300 km ode mnie a tesciowa ma do nas jakies 15 km i przyjeżdża co kilka miesięcy jak czegos chce albo nie ma nic do jedzenia. Porazka. Raz jak zostawiłam ja z dzieci wyzarlam mi cala zawartość lodówki. Dlatego juz nie opiekuje się moimi dziecmi.
Teraz jeszcze szukamy mieszkania w wawie. Ale to moja 10 przeprowadzka wciągu 4 lat. Wiec juz wszystko mam opracowane.
 
reklama
Do góry