reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Nimiti ja wizyt mam pełno he u pana ordynatora w pon u zaufanego lekarza w czw już sama nie wiem gdzie chodzić

Oliwcia witaj

Luna o matko to miałas sprzatania w korytarzu

Elmirka i chyba dobrze z tym usg niepotrzebnie człowiek do głowy dostaje

mi dziś lekarz mówił że kiedyś się nie robiło usg do 12tyg bo bylo to uznawane za nieetyczne

Leeleth ekstra

Wenurs ale czad z ta praca na zamku

Paulaq klamerka na nochal

Gieer ciesze sie z Serduszka Dzidzi, a dla Dziadka [*], ciebie przytulam i pamietaj ze Dziadek na pewno nie chce bys za bardzo rozpaczala bo szkodzi Dzidzi, pamietaj ze Dziadek jest już W Niebie. co za lek możesz brać?

Pitu pitu Będzie dobrze, radosc przyjdzie teraz pewnie jesteś W szoku

Lilika powodzenia na obronie, a no strasznie z tymi humorami

Cheebay wspolczuje wymiotow

Leeleth ja tez wcinam ryby

Mififi witaj

Alcarin głowa do gory będzie dobrze musi

Dorcia super

Jeahl ale co powiedzial lekarz

Anonimowa dla Wszystkich w Niebie [*]

Natuszka zazdroszcze optymizmu

Nevka tule

Ania mi normalnie pika

Agunia trzeba bylo mu wsadzic ta kanapke

Nessi i Pyzunia Serduszka dwa


odebralam bete wskazuje 6-7 tydzień

















Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom

Wy robicie notatki na brudno żeby napisać taki post? Masakra ja przy napisaniu jednego muszę trzy razy sprawdzać do kogo pisze i czy z treścią się nie mijam, jakieś mam problemy z koncentracją i pamiecią[emoji17]



f2w3rjjgpsehityp.png
 
Dorcia super:) A masz robić już krzywą przez tą glukozę czy tylko mój gin taki do przodu?;)

Co do witamin lekarz mi zaleca pregna plus, ale mam jeszcze z poprzedniej ciąży pharmation matruelle i mają tak bogaty skład że najpierw je skończę zanim zmienię na tą pregnę:)

Madzia mi jedna apka pokazuje 8 t 3 d, druga 9 t, ale i tak skoryguję to po następnej wizycie bo jak Fasolek pójdzie w ślady starszej siostry to urodzę później niż prędzej;)

Nimitii no mi się wydaje że będą się bali, laparoskopia wiadomo jest mniej inwazyjna ale jednak jest, pamiętam swoją pierwszą dobę po operacji i nie wyobrażam sobie przechodzić przez to w ciąży. No chyba że byłoby zagrożenie życia

U mnie też bez prenatalnych - gin wszystko dokładnie sprawdza na zwykłej wizycie więc nie ma takiej potrzeby


Wenus mam w rodzinie wielkich fanów rekonstrukcji, a Grunwald to co roku obowiązkowy punkt programu;)
 
CzarnaMadzia, tak wizytę mam 30 stycznia :-).
Jej dziewczyny jesteście niemożliwe.. Tyle naskrobałyście. Ale fajnie się czyta o Waszych malenstwach.
Ciekawe jak mój ginekolog do prenatalnych podchodzi. Zobaczymy.
Co radzicie na zaparcia? :$
 
Mogę wam się wyrzalic. Tyle czasu się starałam o maleństwo. Tyle stresu. Łez. Myśli że jestem do niczego. Szpital. Laparoskopia. Miała być już insemiacja. A teraz 2 kreseczki[emoji2] 3 testy pozytywne. Myślałam że to żart. Beta dała mi taka radość ze dzwoniąc do mamy ryczalam jak głupia[emoji23] słowa nie mogłam powiedzieć. Myślicie że to może być takie piękne? [emoji19] przepraszam za smuty

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mogę wam się wyrzalic. Tyle czasu się starałam o maleństwo. Tyle stresu. Łez. Myśli że jestem do niczego. Szpital. Laparoskopia. Miała być już insemiacja. A teraz 2 kreseczki[emoji2] 3 testy pozytywne. Myślałam że to żart. Beta dała mi taka radość ze dzwoniąc do mamy ryczalam jak głupia[emoji23] słowa nie mogłam powiedzieć. Myślicie że to może być takie piękne? [emoji19] przepraszam za smuty

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Moim zdaniem to normalne, że tak zareagowałaś. Bardzo chcesz tego dzieciątka i myślę, że wszystkie tutaj doskonale Cię rozumiemy. Każda ma jakieś mniejsze czy większe tragedie za sobą. Jest się czym cieszyć teraz :-D
 
Moim zdaniem to normalne, że tak zareagowałaś. Bardzo chcesz tego dzieciątka i myślę, że wszystkie tutaj doskonale Cię rozumiemy. Każda ma jakieś mniejsze czy większe tragedie za sobą. Jest się czym cieszyć teraz :-D
Dzięki za słowa otuchy[emoji2] nawet nie wiesz ile to mi daje[emoji173] [emoji179] dzięki że jesteście[emoji8] [emoji8]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
leeleeth ją podczas przeglądania forum pisze post ,na telefonie na dole w takim pasku . I jak dalej przeglądam to dalej odpisuje a to co już napisałam zostaje w tym pasku :) nie wiem czy udało mi się to wytłumaczyć
Zooska super że beta ok teraz tylko spokojnie czekać na kolejne wizyty żeby fasolki nie denerwować
Mfifi04 witaj i żadnych skutków i złych myśli :) trzymaj się ciepło i myśl pozytywnie fasolce to pomoże

Co do prenatalnych ja mam mieć 11 lutego, mój ginekolog ma sprzęt do robienia USG 4 D ale nie mówił mi czy te prenatalne będzie robił zwykłym USG czy tym 4 D więc w sumie nie wiem. Już się pogubiłam:p
 
reklama
leeleeth ją podczas przeglądania forum pisze post ,na telefonie na dole w takim pasku . I jak dalej przeglądam to dalej odpisuje a to co już napisałam zostaje w tym pasku :) nie wiem czy udało mi się to wytłumaczyć
Zooska super że beta ok teraz tylko spokojnie czekać na kolejne wizyty żeby fasolki nie denerwować
Mfifi04 witaj i żadnych skutków i złych myśli :) trzymaj się ciepło i myśl pozytywnie fasolce to pomoże

Co do prenatalnych ja mam mieć 11 lutego, mój ginekolog ma sprzęt do robienia USG 4 D ale nie mówił mi czy te prenatalne będzie robił zwykłym USG czy tym 4 D więc w sumie nie wiem. Już się pogubiłam:p
Ja też nie wiedziałam jak robi się te posty. Ale dobrze wytłumaczylas[emoji173] dzięki[emoji179]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry