reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
gie_er moje kondolencje, tulę mocno

pitu-pitu u mnie też duże zaskoczenie, ale już przeszłam do radości ;)

Lilka ja też okrągła, więc chyba muszę zacząć liczy kalorie... :/ Będę trzymać kciuki za obronę!
Czasami o usg w okolicach 12tygodnia mówi się, że jest prenatalne, bo wtedy się mierzy przezierność itp. a tym sposobem bada prawdopodobieństwo wad wrodzonych. Takie badanie będzie przechodzić każda z nas.

Ja mam na zdjęciu z wizyty samą czorną dziurę, mam się zjawić za 4 tygodnie.

Z tego co wiem to chyba nie każda, na badania prenatalne trzeba umówić dłuższa wizytę a i często nie ze swoim ginekologiem tylko specjalista od tych pomiarów.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
mfifi04, ja tez jeszcze nie mam potwierdzonej i ani nawet nie mysle czy tam jest cos czy jednak nie. Po prostu pojde w 12 tyg na usg z pewnoscia ze zobacze dzidzie z serduszkiem :)


Dorciamamaolka super wiesci :) Tyle uderzen na minute to moze dziewczynka :D Chociaz u mnie sie ta teoria nie sprawdzial za bardzo [emoji14]
 
mfifi04, ja tez jeszcze nie mam potwierdzonej i ani nawet nie mysle czy tam jest cos czy jednak nie. Po prostu pojde w 12 tyg na usg z pewnoscia ze zobacze dzidzie z serduszkiem :)


Dorciamamaolka super wiesci :) Tyle uderzen na minute to moze dziewczynka :D Chociaz u mnie sie ta teoria nie sprawdzial za bardzo [emoji14]
Tak długo chcesz czekać? Ja bym nie wytrzymała[emoji173]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cheebay ehh a to dopiero początek ja mam jeszcze przepuklinę pępkową która miałam zooperować w marcu a tu d... . Ale dziękuję za poradę pójdę do lekarza mojego.

CzarnaMadzia dzięki za odpowiedź :) ja chciałam być bardzo czerwcowa ale mi nie wyszło a potem sierpniowa i tez nic w końcu się podałam powiedziałam mam to gdzieś i zostałam wrześniowa

pyzunia86 a na kiedy ty masz termin porodu ?
Ja 23.09 ale jesli sie potwierdza blizniaki moze byc duzo wczesniej
 
Dziekuje za odpowiedz co do witamin.

Dorci cuuudne wiesci.

Mi lekarz wytlumaczyl ze ok 12 tyg na normalnej wizycie miedzy orzeziernisc itp a na prenatalnym jest dokladniejsze , 4D , plus test PappA i jakis bthcg. W polce refundowane kobietom po 35 r.z i gdy byly w rodzinie choroby genetyczne.
Tez macie takie napady przyspieszonego serca? Dorwalo mnie dzisiaj


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry