reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
mfifi04, ja tez jeszcze nie mam potwierdzonej i ani nawet nie mysle czy tam jest cos czy jednak nie. Po prostu pojde w 12 tyg na usg z pewnoscia ze zobacze dzidzie z serduszkiem :)


Dorciamamaolka super wiesci :) Tyle uderzen na minute to moze dziewczynka :D Chociaz u mnie sie ta teoria nie sprawdzial za bardzo [emoji14]
Mam nadzieję,że będzie dziewczynka :) ale najważniejsze żeby było zdrowe :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jestem :) Serduszko jak dzwon 175 uderzeń :) krwiak o połowę mniejszy,bąbelek ma już prawie 2cm. Termin porodu 2.09 a był 10.09 także maluch pędzi jak szalony :) kilka badań do powtórzenia...glukoza za duza,coś z płytkami :) nadal luteina,magnez,folklor,nospa i lek przeciw zakrzepowy :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
Ale super! <3
CzarnaMadzia miałam iść 26 września na pierwszą ale mojemu mężowi służbę zmienił paskud komendant i kolejny wolny termin to 30 września na 18. Bo przed urlopem to miejsca brak u niego... a inny lekarze w okolicy to jakaś masakra..Nic noo muszę czekać... Jak Wy wszystkie wcześniej :)
30 stycznia tak?
CzarnaMadzia - Popieram. Staram sie zachowac optymizm pomimo tego ze nawet nie mam potwierdzonej ciazy, moze to byc polip na jajniku, lub ciaza pozamaciczna, bo przez to tez testy wychodza pozytywne a jak na razie to jedyne potwierdzenie bo objawy nie sa jednoznaczne. Czekalam 3 tygodnie na pierwsza wizyte zeby od razu uslyszec serduszko i tylko jeden raz pomyslalam ze cos jest nie tak. Na obecna chwile ja nawet nie wierze, ja po prostu wiem ze ja go uslysze i zobacze. [emoji4] Wam dziewczyny zycze tego samego, bo naprawde czesto niepotrzebnie sie nakrecacie.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
A kiedy wizyta?:)
Jezu laski mam.dzis takie mdlosci ze.nie moge sobie poradzic :((nawet jesc mi sie nie chce ojj

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Przejdzie Ci!:)
Ja też umieralam a właśnie przed chwila pochlonelam jajecznice z szynka i sałatka z pomidora i papryki :)
Kolacja na zdrowie :p
 
Ale super! <3

30 stycznia tak?

A kiedy wizyta?:)

Przejdzie Ci!:)
Ja też umieralam a właśnie przed chwila pochlonelam jajecznice z szynka i sałatka z pomidora i papryki :)
Kolacja na zdrowie :p
Dziekuje mam.nadzieje ze przejdzie a wczoraj w zabce gosciu mi sprzedal przeterminowana kanapke wrr....

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nimiti ja wizyt mam pełno he u pana ordynatora w pon u zaufanego lekarza w czw już sama nie wiem gdzie chodzić

Oliwcia witaj

Luna o matko to miałas sprzatania w korytarzu

Elmirka i chyba dobrze z tym usg niepotrzebnie człowiek do głowy dostaje

mi dziś lekarz mówił że kiedyś się nie robiło usg do 12tyg bo bylo to uznawane za nieetyczne

Leeleth ekstra

Wenurs ale czad z ta praca na zamku

Paulaq klamerka na nochal

Gieer ciesze sie z Serduszka Dzidzi, a dla Dziadka [*], ciebie przytulam i pamietaj ze Dziadek na pewno nie chce bys za bardzo rozpaczala bo szkodzi Dzidzi, pamietaj ze Dziadek jest już W Niebie. co za lek możesz brać?

Pitu pitu Będzie dobrze, radosc przyjdzie teraz pewnie jesteś W szoku

Lilika powodzenia na obronie, a no strasznie z tymi humorami

Cheebay wspolczuje wymiotow

Leeleth ja tez wcinam ryby

Mififi witaj

Alcarin głowa do gory będzie dobrze musi

Dorcia super

Jeahl ale co powiedzial lekarz

Anonimowa dla Wszystkich w Niebie [*]

Natuszka zazdroszcze optymizmu

Nevka tule

Ania mi normalnie pika

Agunia trzeba bylo mu wsadzic ta kanapke

Nessi i Pyzunia Serduszka dwa


odebralam bete wskazuje 6-7 tydzień

















Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry