reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
gie er przykro mi z powodu dziadka, bardzo współczuje :(
Dorcia super nowiny!
Tak z innej beczki - nad gabinetem dentystycznym w moim miasteczku chyba jakas klątwa wisi.. Najpierw odszedl pan doktor, z ktorym moja Babcia pracowala 15 lat - rak mózgu z przerzutami, później moja Babcia - rak trzustki, a teraz młody dentysta, z którym moja Babcia tez pracowała ma glejaka :( Wybaczcie, ze was zarzucam takimi smutkami, ale czulam potrzebe napisania tego gdzies :/

//www.suwaczki.com/tickers/p19ucsqvp80lxsdm.png
 
reklama
CzarnaMadzia - Popieram. Staram sie zachowac optymizm pomimo tego ze nawet nie mam potwierdzonej ciazy, moze to byc polip na jajniku, lub ciaza pozamaciczna, bo przez to tez testy wychodza pozytywne a jak na razie to jedyne potwierdzenie bo objawy nie sa jednoznaczne. Czekalam 3 tygodnie na pierwsza wizyte zeby od razu uslyszec serduszko i tylko jeden raz pomyslalam ze cos jest nie tak. Na obecna chwile ja nawet nie wierze, ja po prostu wiem ze ja go uslysze i zobacze. [emoji4] Wam dziewczyny zycze tego samego, bo naprawde czesto niepotrzebnie sie nakrecacie.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nimitii mi na bóle związane z woreczkiem nie pomagało nic, bałam się operacji ale to była dobra decyzja, od tamtego czasu mam spokój a z woreczkiem nie ma żartów i lepiej zbyt długo nie zwlekać.

Oj ale nas tu dużo:)

Madzia Ty już 10 tc? Ja 9-ty i fajnie być na wątku w tej "starszej" ciąży;)

Mam wrażenie że dziewczyny w pracy już się czegoś domyślają, ale dopiero po następnej wizycie im powiem:)

Co do nastrojów u mnie jakichś wielkich zmian nie zauważyłam, no poza dzisiejszym dniem bo łatwo mnie byle pierdoła wkurza...
Tylko nie wiem czy mi zrobią tak jak pisała cheebay taką operację Polsce w ciąży wiecie jak to jest u nas z lekarzami :/
 
gie_er moje kondolencje, tulę mocno

pitu-pitu u mnie też duże zaskoczenie, ale już przeszłam do radości ;)

Lilka ja też okrągła, więc chyba muszę zacząć liczy kalorie... :/ Będę trzymać kciuki za obronę!
Czasami o usg w okolicach 12tygodnia mówi się, że jest prenatalne, bo wtedy się mierzy przezierność itp. a tym sposobem bada prawdopodobieństwo wad wrodzonych. Takie badanie będzie przechodzić każda z nas.

Ja mam na zdjęciu z wizyty samą czorną dziurę, mam się zjawić za 4 tygodnie.
Ja też tak miałam ale zobaczysz zobaczymy nasze maluchy :)

Nevka to niedobrze :(
 
CzarnaMadzia - Popieram. Staram sie zachowac optymizm pomimo tego ze nawet nie mam potwierdzonej ciazy, moze to byc polip na jajniku, lub ciaza pozamaciczna, bo przez to tez testy wychodza pozytywne a jak na razie to jedyne potwierdzenie bo objawy nie sa jednoznaczne. Czekalam 3 tygodnie na pierwsza wizyte zeby od razu uslyszec serduszko i tylko jeden raz pomyslalam ze cos jest nie tak. Na obecna chwile ja nawet nie wierze, ja po prostu wiem ze ja go uslysze i zobacze. [emoji4] Wam dziewczyny zycze tego samego, bo naprawde czesto niepotrzebnie sie nakrecacie.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Dobrze rozumiem że nie masz potwierdzonej ciąży?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kochana... ile płacisz za te badania NIFTY?
Mnie lekarz powiedział ze powinnam zrobić... ze względu na to ze w rodzinie mam zespół downa... ale koszt mnie powalił... :/ 2500 zł. :/

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom

Ja kończę 35 lat na 10 dni przed moja data porodu, wiec ubezpieczenie mi to pokryje. Inaczej wiem, ze problemy robią a w Polsce to NFZ chyba ich jeszcze w ogole nie pokrywa.

Dorcia, super wieści!! Moja fasolina tez miała bicie serca jak dzwon 174/minutę [emoji123]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry