reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Jestem :) Serduszko jak dzwon 175 uderzeń :) krwiak o połowę mniejszy,bąbelek ma już prawie 2cm. Termin porodu 2.09 a był 10.09 także maluch pędzi jak szalony :) kilka badań do powtórzenia...glukoza za duza,coś z płytkami :) nadal luteina,magnez,folklor,nospa i lek przeciw zakrzepowy :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
Mój dziadek się urodził 2 września :) hah.. Super że dzidzia rośnie zdrowo! Cieszę się razem z Tobą.
Ciekawe czy mi też będzie kazał coś brać... na chwilę obecną tylko kwas foliowy i dupek...
 
reklama
Nimitii mi na bóle związane z woreczkiem nie pomagało nic, bałam się operacji ale to była dobra decyzja, od tamtego czasu mam spokój a z woreczkiem nie ma żartów i lepiej zbyt długo nie zwlekać.

Oj ale nas tu dużo:)

Madzia Ty już 10 tc? Ja 9-ty i fajnie być na wątku w tej "starszej" ciąży;)

Mam wrażenie że dziewczyny w pracy już się czegoś domyślają, ale dopiero po następnej wizycie im powiem:)

Co do nastrojów u mnie jakichś wielkich zmian nie zauważyłam, no poza dzisiejszym dniem bo łatwo mnie byle pierdoła wkurza...
9 tc i 2d czyli 10 tydzień :)
Śmiesznie się liczy tygodnie ciąży bo do przodu zamiast do tylu :D
A glut jest o 5 dni młodszy niż termin z OM :)
 
Mozesz powtórzyć, zobaczysz jak przyrasta. Ale niekoniecznie. Czasem te bety niepotrzebnie stresują, moja lekarka tez mi powoedziala, po co bedziesz robic? Nic innego poza tym ze jesteś w ciazy ci to nie powie, a jak jest coś nie tak to wynik bety i tak w niczym nie pomoże.
Wiec nie robiłam ani jednej w tej ciazy[emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Właśnie będzie mało przerastac albo za dużo to potem nie potrzebne nerwy.[emoji53]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zooska SUPER! Ciesze się ;* a niepotrzebnie przez tego dupka ordynatora ino przeplakalas :(

Gierka moje kondolencje :(
Przykro Mi, trzymaj się kochana.

Witam nowe koleżanki ;)

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
CzarnaMadzia miałam iść 26 września na pierwszą ale mojemu mężowi służbę zmienił paskud komendant i kolejny wolny termin to 30 września na 18. Bo przed urlopem to miejsca brak u niego... a inny lekarze w okolicy to jakaś masakra..Nic noo muszę czekać... Jak Wy wszystkie wcześniej :)
 
Jestem :) Serduszko jak dzwon 175 uderzeń :) krwiak o połowę mniejszy,bąbelek ma już prawie 2cm. Termin porodu 2.09 a był 10.09 także maluch pędzi jak szalony :) kilka badań do powtórzenia...glukoza za duza,coś z płytkami :) nadal luteina,magnez,folklor,nospa i lek przeciw zakrzepowy :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
Dorcia super!!! Oby tak dalej rośnijcie zdrowo [emoji9]
 
Dorcia super wiadomość :)

Alcarin nie ty jedna świrujesz. Mnie brat powiedział,że mi hormony na dekiel walą :oops:
Ja też tak samo się martwię
 
reklama
gie_er moje kondolencje, tulę mocno

pitu-pitu u mnie też duże zaskoczenie, ale już przeszłam do radości ;)

Lilka ja też okrągła, więc chyba muszę zacząć liczy kalorie... :/ Będę trzymać kciuki za obronę!
Czasami o usg w okolicach 12tygodnia mówi się, że jest prenatalne, bo wtedy się mierzy przezierność itp. a tym sposobem bada prawdopodobieństwo wad wrodzonych. Takie badanie będzie przechodzić każda z nas.

Ja mam na zdjęciu z wizyty samą czorną dziurę, mam się zjawić za 4 tygodnie.
 
Do góry