reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Cheebay ehh a to dopiero początek ja mam jeszcze przepuklinę pępkową która miałam zooperować w marcu a tu d... . Ale dziękuję za poradę pójdę do lekarza mojego.

CzarnaMadzia dzięki za odpowiedź :) ja chciałam być bardzo czerwcowa ale mi nie wyszło a potem sierpniowa i tez nic w końcu się podałam powiedziałam mam to gdzieś i zostałam wrześniowa

pyzunia86 a na kiedy ty masz termin porodu ?
 
Cheebay nic się nie dzieje w sumie złego.. tylko na mózg mi padło.. zaczynam świrować.. i panikuje jak mnie przestają na chwilę boleć piersi albo brzuch.. głupia gęś ze mnie... tak już bym chciała widzieć serduszko..ech... najchętniej bym cały ten czas do wizyty przespała, żeby nie myśleć..
Jutro będzie lepiej..

CzarnaMadzia wg OM dzisiaj 5tc+1d... wiem że wizyta za wcześnie ale następną mogę mieć dopiero 14 lutego...
 
Zapomnialam, ze Ty nie jesteś w Polsce :-)

Dziewczyny jak z humorami? Dokuczaja Wam zmienne nastroje? Nie pamiętam kiedy mialam poczatek wahań w poprzedniej ciąży ale męża chcialam zabić [emoji16][emoji16] strasznie mnie nerwy roznosily

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
To ja dzis mam takie nerwy ze nawet.nie moge ich opanowac makabra jakas

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nimitii mi na bóle związane z woreczkiem nie pomagało nic, bałam się operacji ale to była dobra decyzja, od tamtego czasu mam spokój a z woreczkiem nie ma żartów i lepiej zbyt długo nie zwlekać.

Oj ale nas tu dużo:)

Madzia Ty już 10 tc? Ja 9-ty i fajnie być na wątku w tej "starszej" ciąży;)

Mam wrażenie że dziewczyny w pracy już się czegoś domyślają, ale dopiero po następnej wizycie im powiem:)

Co do nastrojów u mnie jakichś wielkich zmian nie zauważyłam, no poza dzisiejszym dniem bo łatwo mnie byle pierdoła wkurza...
 
Cheebay ehh a to dopiero początek ja mam jeszcze przepuklinę pępkową która miałam zooperować w marcu a tu d... . Ale dziękuję za poradę pójdę do lekarza mojego.

CzarnaMadzia dzięki za odpowiedź :) ja chciałam być bardzo czerwcowa ale mi nie wyszło a potem sierpniowa i tez nic w końcu się podałam powiedziałam mam to gdzieś i zostałam wrześniowa

pyzunia86 a na kiedy ty masz termin porodu ?
A cos Ci Niunia pomogłam?:)
Bo nie pamietam ;)
Cheebay nic się nie dzieje w sumie złego.. tylko na mózg mi padło.. zaczynam świrować.. i panikuje jak mnie przestają na chwilę boleć piersi albo brzuch.. głupia gęś ze mnie... tak już bym chciała widzieć serduszko..ech... najchętniej bym cały ten czas do wizyty przespała, żeby nie myśleć..
Jutro będzie lepiej..

CzarnaMadzia wg OM dzisiaj 5tc+1d... wiem że wizyta za wcześnie ale następną mogę mieć dopiero 14 lutego...

A da się jakoś te wizytę przyspieszyć?
 
Byłam prywatnie co prawda nie zmierzyła pęcherzyka i dzidziusia, ale serduszko biło 168/min wiec chyba jest ok. Niestety w czasie kiedy ja bylam na wizycie i słuchałam serca dzidzi to mojego dziadka bić przestało nim weszłam na wizytę dzwoniłam jeszcze żył a 20 minut później już dostałam telefon że odszedł
Kochana wyrazy współczucia :( bądź silna ...

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Lilka, bede miała 11 tydzień ale te badania można robic od 10 tyg. Juz kiedyś wklejalam informacje na ten temat, bede miała robione testy genetyczne z krwi. W Pl nazywają sie one NIFTY i polegają na tym ze z mojej krwi wyizoluja DNA dziecka i poddadzą analizie pod katem wszystkich trisomii ( zespół downa, edwardsa, patau) oraz wyklucza zespół Klinefeltera i Turnera. Mogą tez podać ze 100% pewnością płeć dziecka, tylko ze ja nie chce jej znac[emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana... ile płacisz za te badania NIFTY?
Mnie lekarz powiedział ze powinnam zrobić... ze względu na to ze w rodzinie mam zespół downa... ale koszt mnie powalił... :/ 2500 zł. :/

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry