reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Jak temat jedzenia na tapecie, to jaki macie pomysl na szpinak :) tak za mna chodzi juz od tygodnia ale nie wiem co bym z niego chciala i maz ma problem :p
Aktualnie moj K poszedl po parowki-chyba 2 lata ich nie jadlam- i hot doga zapragnelam na dzis :)
 
reklama
Jak temat jedzenia na tapecie, to jaki macie pomysl na szpinak :) tak za mna chodzi juz od tygodnia ale nie wiem co bym z niego chciala i maz ma problem [emoji14]
Aktualnie moj K poszedl po parowki-chyba 2 lata ich nie jadlam- i hot doga zapragnelam na dzis :)
Makaron że szpinakiem i tuńczykiem...pycha....

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak temat jedzenia na tapecie, to jaki macie pomysl na szpinak :) tak za mna chodzi juz od tygodnia ale nie wiem co bym z niego chciala i maz ma problem :p
Aktualnie moj K poszedl po parowki-chyba 2 lata ich nie jadlam- i hot doga zapragnelam na dzis :)
moze nalesniki z kurczakiem i szpinakiem w srodku?;) do tego np sos czosnkowy :)
 
Jak temat jedzenia na tapecie, to jaki macie pomysl na szpinak :) tak za mna chodzi juz od tygodnia ale nie wiem co bym z niego chciala i maz ma problem :p
Aktualnie moj K poszedl po parowki-chyba 2 lata ich nie jadlam- i hot doga zapragnelam na dzis :)

Bułeczki pszenne wydrąż, mielone i szpinak wymieszaj z jajkiem, dopraw, i napychaj bo bułki, przykryj plasterkiem sera żółtego i pomidorka, zapiecz w piekarniku mmmm pycha


f2w3rjjgpsehityp.png
 
Ja odwrotnie, na warzywa ! Mam romanse z zieleninką [emoji14] surowa marchew, gotowana ...bez różnicy, papryki, pieczarki, pachnąca pietruszka ohh..... yummy....nawet się oliwki złapały na zagrychę.
Ja pracuję przy warzywach i sałatkach i już nie mogę patrzeć jak wchodzę do pracy i już czuję tą cebulę i pora ughhh aż mi się cofa..
 
Byłam prywatnie co prawda nie zmierzyła pęcherzyka i dzidziusia, ale serduszko biło 168/min wiec chyba jest ok. Niestety w czasie kiedy ja bylam na wizycie i słuchałam serca dzidzi to mojego dziadka bić przestało nim weszłam na wizytę dzwoniłam jeszcze żył a 20 minut później już dostałam telefon że odszedł
 
reklama
Byłam prywatnie co prawda nie zmierzyła pęcherzyka i dzidziusia, ale serduszko biło 168/min wiec chyba jest ok. Niestety w czasie kiedy ja bylam na wizycie i słuchałam serca dzidzi to mojego dziadka bić przestało nim weszłam na wizytę dzwoniłam jeszcze żył a 20 minut później już dostałam telefon że odszedł

Bardzo mi przykro Kochana... :(
 
Do góry