reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Kurcze powiem Ci ze nie wiem :(
Ja nigdy nie robiłam bety.
Z tego co czytałam z wynikiem dostajesz tabelkę i tam są widełki, jaką wartość odpowiada jakiemu tygodniowi.

Ale chyba dopiero przyrost mówi o prawidłowym rozwoju ? Dobrze mowię?


f2w3rjjgpsehityp.png
 
sprawdziłam moją wczorajszą Panią doktor w rejestrze naczelnej izby lekarskiej i uprawnienia zawodowe uzyskała w 1978...
 
reklama
Ja dziewczyny tak bardzo sie boje takze dlatego ze jestem sama z dziecmi ostatnio jak poronilam tez bylam sama z dziecmi i one wszystko widziały, duzo duzo krwi, pogotowie itp boje się że znowu przejda przez ta traume

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
Zooska spokojnie, ja wiem, że łatwo jest napisać ale mysl pozytywnie! Mocno trzymam za Was kciuki!

Ja dziś pobiegałam zrobić bete bo martwi mnie brak jakichkolwiek objawów. Więc chyba pomału dostaję paranoji:O Czekam do wieczora na wyniki i chyba jajko zniosę do tego czasu:/
 
Do góry