reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Zooska spokojnie, ja wiem, że łatwo jest napisać ale mysl pozytywnie! Mocno trzymam za Was kciuki!

Ja dziś pobiegałam zrobić bete bo martwi mnie brak jakichkolwiek objawów. Więc chyba pomału dostaję paranoji:O Czekam do wieczora na wyniki i chyba jajko zniosę do tego czasu:/

Ja o tydzień przyspieszyła wizytę właśnie z tego powodu, zero objawów. Teraz czekam na gina i nie powiem lekki stres jest [emoji20]


f2w3rjjgpsehityp.png
 
reklama
Już ja wiem dlaczego :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
Haha to czemu? :p
Dziewczyny jadę na 14 na usg gdzie indziej

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
Bardzo się ciesze!
Ale chyba dopiero przyrost mówi o prawidłowym rozwoju ? Dobrze mowię?


f2w3rjjgpsehityp.png
Dokladnie:)
Trzymam kciuki za wizytę! :*

Dziewczyny a mi chyba mdłości minely..... od dwóch dni nie mam. Cycki są tylko większe i brzuch. A tak to objawów zero :)
Duphaston mi chyba poziom progesteronu wyregulowal bo odkąd go biorę mdłości zaczęły zanikac :)
 
No Madzia ...to ja zazdroszczę braku mdłości, ale zobaczysz to niestety jest tak, że jak już były - to się znowu pojawią za jakiś czas ..u mnie bywa i po 3 dni przerwy a potem ze zdwojoną siłą uderzają ..
Mnie cycki nie bolą już ...jedyny objaw to brak @ i mdłości ...nawet pryszcze mi zniknęły :D
Z tymi objawami to jak widać na chybił trafił ...w sumie to też tak że, im starsza ciąża tym objawy powinny się stopniowo wyciszać czyż nie ?

ZOOska - kciuki za wizytę, wiem, że z fasolinką będzie wszystko dobrze, byle nie trafić znowu na koniowała lekarza!

DorciaMamaOlka - a Ty jak tam ? Przeszły bóle ?

leeleeth - żabcia będzie dobrze! Już się nie mogę wizyty doczekać Twojej! :)

ala-84 - szczel sobie suwaczek bo nawet nie wiem w którym tygodniu jesteś :) Brak objawów o niczym nie świadczy!

nimitii - a Ty kiedy na wizytę ?
 
Gie_er dużo mundurowych to zasrane cwaniaki z kompleksem komandosa ;)
Wszystko wiedzą, wszędzie byli, niczego się nie boją.... a tak na prawdę w dupie byli gowno widzieli.
Tyle facetów opowiada o sobie jak o super bohaterach a codziennie siedzą przy biurku i pieczątki przebijają.
Mój mąż ma współpracownika który zalicza wszystko co się rusza... a taki z niego cienki Bolek ze patykiem byś go nie dotknela.
Teraz postanowił ze chce mieć drugie dziecko... bo mój mąż będzie miał.
I chodzi, rozpacza ze zona w ciąże nie może zajsc a za chwilę siedzi w saunie z dziewczynami i opowiada jakiej to nie bzykal.
Popaprance i tyle...
 
Nessi na nfz mam 30.01 ale nie wiem jaka to będzie wizyta czy facet zrobi mi usg od razu (nigdy nie chodziłam na nfz) a do mojego ginekologa mam 03.02

CzarnaMadzia co za skurwiel z tego kolesia :/ żygam takimi facetami!
 
reklama
No Madzia ...to ja zazdroszczę braku mdłości, ale zobaczysz to niestety jest tak, że jak już były - to się znowu pojawią za jakiś czas ..u mnie bywa i po 3 dni przerwy a potem ze zdwojoną siłą uderzają ..
Mnie cycki nie bolą już ...jedyny objaw to brak @ i mdłości ...nawet pryszcze mi zniknęły :D
Z tymi objawami to jak widać na chybił trafił ...w sumie to też tak że, im starsza ciąża tym objawy powinny się stopniowo wyciszać czyż nie ?

ZOOska - kciuki za wizytę, wiem, że z fasolinką będzie wszystko dobrze, byle nie trafić znowu na koniowała lekarza!

DorciaMamaOlka - a Ty jak tam ? Przeszły bóle ?

leeleeth - żabcia będzie dobrze! Już się nie mogę wizyty doczekać Twojej! :)

ala-84 - szczel sobie suwaczek bo nawet nie wiem w którym tygodniu jesteś :) Brak objawów o niczym nie świadczy!

nimitii - a Ty kiedy na wizytę ?
Chyba powinny :D
W poprzedniej ciąży takich nie mialam :)

Dziewczyny ile czekaliscie na wyniki badań z HIV, HCV, Tokso, Rubelli itp.
Bo wchodzę od dwóch dni na Alaba i tam moich wyników nie ma :/
 
Do góry