reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
J
Ja tez niestety tak mam:-( jak mój M wstaje o 4:30 do pracy ja idę sikać i koniec :-(
I to jest najgorsze. Bo chcialo by sie spac, a sie nie da. I w nocy nachodza rozne mysli do glowy.

f2w3yx8d8eesu797.png
 
reklama
Agunia daj spokoj i sie nie nerwuj tu sa takie produkcje ze zdarza sie ominac wpis od kogos. Nie czuj sie odrzucona bo tak wcale nie jest. Ja wczoraj i dzis chyba przegielam ze sprzataniem zero odpoczynku przez 2 dni i teraz mam skutek taki ze ciagnie podbrzusze. Co do spania moj maz jest niepocieszony bo spie na focha czyli dupa do niego he he u mnie tylko i wylacznie spanie na lewym boku.
 
Ja jutro wracam do pracy po chorobie strasznie mi się juz nie chce generalnie czułam od dawna ze się wypalam a teraz mam jeszcze większy powód żeby do pracy nie chodzić ale niestety będę musiała aż do końca czerwca (umowa).
Z synem było łatwiej.

Co do spania tez cierpię na ciążową bezsenność :) mam tak w każdej ciąży.

A jeśli chodzi o temperaturę mnie jest wiecznie gorąco ale ja mam swoje kg wiec to tez pewnie robi swoje.
Idę spać życzę wam udanego wieczoru i jutrzejszego dnia :*
 
Ja jutro wracam do pracy po chorobie strasznie mi się juz nie chce generalnie czułam od dawna ze się wypalam a teraz mam jeszcze większy powód żeby do pracy nie chodzić ale niestety będę musiała aż do końca czerwca (umowa).
Z synem było łatwiej.

Co do spania tez cierpię na ciążową bezsenność :) mam tak w każdej ciąży.

A jeśli chodzi o temperaturę mnie jest wiecznie gorąco ale ja mam swoje kg wiec to tez pewnie robi swoje.
Idę spać życzę wam udanego wieczoru i jutrzejszego dnia :*
A nie mozesz isc na l4?

f2w3yx8d8eesu797.png
 
reklama
A nie mozesz isc na l4?

f2w3yx8d8eesu797.png
Nie mogę właśnie tzn inaczej owszem mogę niby w każdej chwili ale wtedy byłoby to dla mnie nie opłacalne bo byłabym liczona od najniższej stawki a ZUS bierze pod uwagę ostatnie 12 m. Więc żeby dostać na tyle żeby wyżywić za to rodzinę musze iść dopiero w czerwcu. I tak o to musze się męczyć w mojej pracy. Niestety prawdziwy firmę we dwie ja i szefowa wiec najgorsze prace spadają na mnie. Dlatego jest taka wściekła że jestem w ciąży bo wie że nie będzie jej łatwo mnie zastąpić.
 
Do góry