reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Lola, tak sie cieszę!!! Wiedziałam, ze bedzie w porzadku!![emoji173]️

Dziewczyny co robic z tymi mdlosciami??[emoji30] najpierw chwytają mnie głodowe, wiec coś jem i mijają na chwile, zeby wrócić ze zdwojona siła po jedzeniu. Gdyby nie moja siła woli która trzyma to w środku to co chwile wisialabym nad kiblem[emoji55]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Lola lubię twój suwaczek[emoji7] jesteśmy dokładnie w tym samym dniu[emoji4] ja mojego nie umiem zrobić ale bede zaglądać na twój [emoji846]

Nessi kochanie, dlaczego Ci ciezko?
I co to za krosty ci sie przyplątały? Zaczęłaś czymś brzuch smarować moze?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć mamyski[emoji8] trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty [emoji173] czy któraś z was tez strasznie swędzi brzuch bo Juz wytrzymać nie mogę nie wiem co z tym zrobić w nocy się budzę bo swędzi [emoji31] słyszałam ze jak rośnie to może swędzieć ale mam płaski brzuszek jeszcze nic nie widac


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć mamyski[emoji8] trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty [emoji173] czy któraś z was tez strasznie swędzi brzuch bo Juz wytrzymać nie mogę nie wiem co z tym zrobić w nocy się budzę bo swędzi [emoji31] słyszałam ze jak rośnie to może swędzieć ale mam płaski brzuszek jeszcze nic nie widac


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Mnie całe cialo swedzialo :/
Smaruje się po każdej kąpieli balsamem nawilżającym albo masłem kakaowym :)

Lola dziewczyno! Cholernie się ciesze :*
Nie dotrwalam do końca Twojej wizyty wczoraj ale dziś z samego rana dorwalam telefon:))

Co do mdłości, ja się imbirem ratowalam ale to i tak za wiele nie dawalo :/
Wczoraj miałam lepszy apetyt dzisiaj mam nadzieje ze tez mi dopisze.
Od dwóch tygodni wszystko mi podchodzi do gardła i jestem strasznie zmęczona.
 
Kobitki to był udany dzień [emoji39] teraz możemy spokojnie pójść spać :) dobrej nocy kochane ( niech siku nas nie budzi )

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom

Dorcia, tez latasz w nocy siku??? Tez masz dzisiaj wizyte???

Lola, super newsy!!!! gratulacje, to tylko oznacza ze nie mozemy watpic w nasze fasolki, mam nadzieje ze moja tez sie dzis pokaze :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lola gratulacje!!! Cudowne wieści. Wczoraj był wyjątkowo szczęśliwy dzień. Mam nadzieję że dzisiaj też same dobre wiadomości bo widzę że dużo wizyt się szykuje.

Anik ja też mam dzisiaj o 17 i już mi od rana niedobrze na samą myśl. A tu jeszcze cały dzień w pracy trzeba wytrzymać. Na serduszko się nie nastawiam bo to dopiero 5t4d. Chociaż pamiętam że jedna z dziewczyn już widziała w tym czasie. A wysoka beta trochę mnie pociesza że może jednak coś zobaczę.
 
Mnie całe cialo swedzialo :/
Smaruje się po każdej kąpieli balsamem nawilżającym albo masłem kakaowym :)

Lola dziewczyno! Cholernie się ciesze :*
Nie dotrwalam do końca Twojej wizyty wczoraj ale dziś z samego rana dorwalam telefon:))

Co do mdłości, ja się imbirem ratowalam ale to i tak za wiele nie dawalo :/
Wczoraj miałam lepszy apetyt dzisiaj mam nadzieje ze tez mi dopisze.
Od dwóch tygodni wszystko mi podchodzi do gardła i jestem strasznie zmęczona.

Madzia ja to samo, kiepsko z apetytem jak wchodze na stolowke do nas to robie tylko kolko i w koncu ide do kiosku kupic kanapke i ewentualnie salatke sobie zrobie bo to mi jeszcze przechodzi!!

A co do spania to chodze z kurami spac o 8, max 9. A ze mnie w sumie ogolnie nocny Marek jest!!! A teraz jak pracuje 10-12 godzin to wymiekam.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja nadal objawów żadnych, tylko mega zmęczona jestem. Opryszczka mi wyskoczyła ba wardze i nie wiem co robić. Chyba do lekarza pójdę tydzień wcześniej bo się martwię, czy wszystko w porządku.
Ogólnie nastrój mi opadł i smutna jestem bez wyraźnego powodu.


 
reklama
Ja dzis ide do kardiologa bo jak sie zorientowalam ze jestem w ciazy to tabletki odstawilam no i musze isc zeby mi badania zrobil bo jestem po 2 ablacjach na sercu. Mam nadzieje ze bedzie ok a jutro gin mnie czeka
 
Do góry