reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
marcia331 daj znać jak po wizycie :) ja sama sobie myślę czy coś jutro będzie widać bo według tego lekarza z izby jestem tydzień do tylu jutro na wizycie byłby 6t1d a gdyby to była prawda to jestem ten tydzień do tylu. Zobaczymy. Może u ciebie tez blizniaki skoro taka beta :)

Millo kochana mam nadzieję że odrobinę ci lepiej.

anik będzie dobrze.

Leeleeth ja też mam mało objawów i gdyby nie to że ciągnie mnie podbrzusze jak na okres to bym się martwiła.

pyzunia86 tez mam jutro ginekologa :) będzie dobrze co nie :)
 
reklama
Ja mam wizytę dopiero w poniedziałek. Zazdroszczę Wamm. A co do jedzenia to ja jem ciągle ser kozi:) tak mi smakuje mimo że śmierdzi wszystkim dookoła:) i dziś od rana pierwszy raz podeszło mi coś do gardła a liczyłam że się uda jak w poprzedniej ciąży bez mdłości praktycznie

Napisane na XT1032 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Madzia ja to samo, kiepsko z apetytem jak wchodze na stolowke do nas to robie tylko kolko i w koncu ide do kiosku kupic kanapke i ewentualnie salatke sobie zrobie bo to mi jeszcze przechodzi!!

A co do spania to chodze z kurami spac o 8, max 9. A ze mnie w sumie ogolnie nocny Marek jest!!! A teraz jak pracuje 10-12 godzin to wymiekam.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też z mężem ok. 21 chodzimy spać :D
Trzymam kciuki za wizytę! :)
Ja nadal objawów żadnych, tylko mega zmęczona jestem. Opryszczka mi wyskoczyła ba wardze i nie wiem co robić. Chyba do lekarza pójdę tydzień wcześniej bo się martwię, czy wszystko w porządku.
Ogólnie nastrój mi opadł i smutna jestem bez wyraźnego powodu.


Kochana jak masz się denerwować to leć do lekarza. Ja teraz co tydzień do lekarza latam i przestało mi być głupio. Jeśli cokolwiek mnie zaniepokoi to idę i juz. Po co sie niepotrzebnie stresować i zastanawiać?
Taka Nessi naprzyklad, prawie osiwiala a w brzuszku sobie dwa bandziorki latają :p
 
Lola gratulacje!!! Cudowne wieści. Wczoraj był wyjątkowo szczęśliwy dzień. Mam nadzieję że dzisiaj też same dobre wiadomości bo widzę że dużo wizyt się szykuje.

Anik ja też mam dzisiaj o 17 i już mi od rana niedobrze na samą myśl. A tu jeszcze cały dzień w pracy trzeba wytrzymać. Na serduszko się nie nastawiam bo to dopiero 5t4d. Chociaż pamiętam że jedna z dziewczyn już widziała w tym czasie. A wysoka beta trochę mnie pociesza że może jednak coś zobaczę.
 
leeleeth ja miałam opryszczkę w ciąży i na ustach jest bezpiecznie. Wirus HSV1, wywołujący opryszczkę wargową, jest niegroźny dla kobiet w ciąży i dla płodu.

Magda, a co Wy jak stare dobre małżeństwa spać chodzicie tak wcześnie ?:D
O 21:00 to ja dopiero życie zaczynam jak młody już śpi :D

P.S. Mam nadzieję, że mnie nie wygonicie z wrześniówek ? Termin mam De Facto na 5 września ale ciąża może być już na rozwiązaniu w 36-38 tygodniu :)
 
Hej ! Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty. Ja jutro będzie równo 6 tygodni . Marcia331 piszesz, że masz wysoką betę, ja robiłam w 4 .3 9 stycznia i wyniosła 5600. Twoja jest podobna? Moja jakaś bardzo duża , czy myślicie, że to oznacza więcej niż jeden zarodek?
 
reklama
leeleeth ja miałam opryszczkę w ciąży i na ustach jest bezpiecznie. Wirus HSV1, wywołujący opryszczkę wargową, jest niegroźny dla kobiet w ciąży i dla płodu.

Magda, a co Wy jak stare dobre małżeństwa spać chodzicie tak wcześnie ?:D
O 21:00 to ja dopiero życie zaczynam jak młody już śpi :D

P.S. Mam nadzieję, że mnie nie wygonicie z wrześniówek ? Termin mam De Facto na 5 września ale ciąża może być już na rozwiązaniu w 36-38 tygodniu :)

Ja Cię zaraz wywale!
Sama mam termin z OM na 31 sierpnia :p

A chodzimy spać tak wcześnie bo nasza miłość jest teraz czysto platoniczna :D
Cytując mojego lekarza:
"Daj mężowi 100 zł i niech idzie do sąsiadki":D
 
Do góry