reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Lola! Cudownie :D
Ale swoja droga, co za ciulowy sprzet mial poprzedni gin?? o_O
Nawet mi się nie chce komentować!!! Nie potrzebnie mnie tylko przez ten tydzień nadchodziły od czasu do czasu złe myśli, mimo, że przeczucie miałam dobre, ale już sama nie wiedziałam czy tak jest czy tylko chcę żeby było dobrze!!! Dlatego na moim przykładzie już wiemy, że nie ma się co nakręcać!

Dziękuję dziewczyny za wszystkie miłe słowa! Bardzo mi pomogłyście! Super, nie żałuję, że tu się zapisałam!!!

eiktrjjge03lkilf.png
 
Lola wspaniale wiesci!!Bardzo sie ciesze Twoim szczesciem!!:*

Dokladnie.Ja wyczerpalam straszne rzeczy wiec juz bedziesz wszystko pieknie u Was!:*

Nessi Gratulacje bo widzialam ze tez przeszczesliwa i wszystko dobrze!

Nimitii zajrze w piatek i czekam na superowe wiesci od Ciebie!

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lola wspaniale wiesci!!Bardzo sie ciesze Twoim szczesciem!!:*

Dokladnie.Ja wyczerpalam straszne rzeczy wiec juz bedziesz wszystko pieknie u Was!:*

Nessi Gratulacje bo widzialam ze tez przeszczesliwa i wszystko dobrze!

Nimitii zajrze w piatek i czekam na superowe wiesci od Ciebie!

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom

U Ciebie też się wszystko ułoży, inaczej być nie może. :)
 
reklama
Lola jeszcze zajrzałam przed spaniem zobaczyc jak u ciebie i meeegaa cudne wiadomisci [emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]
Dorcia za ciebie tez jutro sciskam kciuki.
Za wszystkie wizyty jutro &&&&
Co dk dentysty ja prawie zrobilam wszystkie na poczatku teraz. Zostal mi jeden do wyrwania i obok do zrobienia ale to na 2 trymestr. Robilam bez znieczulenia. A moja stomatolog jest zona gina wiec ufam jej ze wie co robi.
Dobranoc


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry