reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
zooska ja leciałam samolotem w 5tc nic sie nie działo.

JoannaRak super wieści! w którym tc jestes? ja ide powtórzyć betę w poniedziałek, ale też robiłam jak ty 09.01 i wczoraj :)
 
Hej dziewczyny :)
Zagladam tu od czasu do czasu, wczesniej pisalam w kwietniowych mamach 2017, ale niestety we wrzesniu musialam sie przesniesc na "starania po stracie" :( W kazdym razie grudzien pieknie tam na watku "obrodzil" i widze, ze duzo dziewczyn sie tu przenioslo :D i ja chyba tez powinnam ;)

W domu mam juz dwie kochane szarancze (4,5 i 2,5) i sa tak cudownie wspaniale, ze z mezem bardzo chcemy trzecia! Lub trzeciego :p mi jest absolutnie wszystko jedno, ale jak nigdy, tym razem czuje, ze bedzie dziewczynka.

Test zrobilam 31 grudnia i wyszedl bardzo pozytywny, to byl dzien przed terminem @, wiec licze, ze dzisiaj u mnie cos ok 5t6d.
Wizyte u gin mam dopiero 23 stycznia, bo wole pojsc i jednoznacznie sie dowiedziec czy jest ok, czy nie (tfu tfu), zaoszczedze sobie tym sposobem na pewno duzo stresu. W miedzyczasie, na uspokojenie strzelilam sobie bete i faktycznie mnie uspokoilo, bo w 5t2d wyszlo 11002,7 :-o takze dosc sporo :)
Teraz miewam lepsze i gorsze dni, dzis jest ten gorszy, bo bez mdlosci, wiec znowu glupie mysli paczkuja. Ale jak tu nie syrac po gaciach po przejsciech :/

Takze witam sie i trzymam kciuki za wszystkie pecherzyki, fasolki i rosnace betki ;)
 
Hej dziewczyny :)
Zagladam tu od czasu do czasu, wczesniej pisalam w kwietniowych mamach 2017, ale niestety we wrzesniu musialam sie przesniesc na "starania po stracie" :( W kazdym razie grudzien pieknie tam na watku "obrodzil" i widze, ze duzo dziewczyn sie tu przenioslo :D i ja chyba tez powinnam ;)

W domu mam juz dwie kochane szarancze (4,5 i 2,5) i sa tak cudownie wspaniale, ze z mezem bardzo chcemy trzecia! Lub trzeciego [emoji14] mi jest absolutnie wszystko jedno, ale jak nigdy, tym razem czuje, ze bedzie dziewczynka.

Test zrobilam 31 grudnia i wyszedl bardzo pozytywny, to byl dzien przed terminem @, wiec licze, ze dzisiaj u mnie cos ok 5t6d.
Wizyte u gin mam dopiero 23 stycznia, bo wole pojsc i jednoznacznie sie dowiedziec czy jest ok, czy nie (tfu tfu), zaoszczedze sobie tym sposobem na pewno duzo stresu. W miedzyczasie, na uspokojenie strzelilam sobie bete i faktycznie mnie uspokoilo, bo w 5t2d wyszlo 11002,7 :-o takze dosc sporo :)
Teraz miewam lepsze i gorsze dni, dzis jest ten gorszy, bo bez mdlosci, wiec znowu glupie mysli paczkuja. Ale jak tu nie syrac po gaciach po przejsciech :/

Takze witam sie i trzymam kciuki za wszystkie pecherzyki, fasolki i rosnace betki ;)
Cześć manki3 rozgość się na stałe :)
 
Kurcze mnie mdłości męczą po południu... a w nocy zgaga :/ . Masakra :/
Najlepiej bym zlizywała ta posypke z laysów :D tak mi smakuje :D albo prażynki :D
Na kapustę zrobilyscie mi ochotę ;D

Co do cery to syfy wyszły mi na całej twarzy, szyji i plecach :(
Wiec kapa :(


Jak tam u Was z kawą?
Czy mogę pić Inke z mlekiem? [emoji14]

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja sie cieszę, że w koncu weekend, bo jestem tak zmęczona, że masakra :/ Nevka mnie tez męczy zgaga

//www.suwaczki.com/tickers/p19ucsqvp80lxsdm.png
 
reklama
Piątek 13stego u mnie na całego,najpierw rano poslizgnelam sie i walnelam na dupsko:crazy: ale za dwie godziny baba wjechała mi centralnie w dupe auta :/ szok ....zarobiła 350zl mandatu i 6 punktów...
 
Do góry