reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Dorcia - to masakryczny dzień [emoji15] a Tobie nic nie jest po tej stluczce? A w zasadzie obu [emoji6]


Ja kawę pije jedną dziennie, słabą z ekspresu. Za to zero coli i prawie wcale herbaty, tylko melise z miodem i cytryna [emoji4]
 
reklama
Nevka - Inna niz Inke tez mozesz pic, byle nie z pradem.[emoji2]

Jagus - Ja sie nawet nie klade ale brzuch mnie dosc boli jak za duzo chodze i musze ale wtedy nie moge wstac. [emoji6]

Dorcia - Boze wszystko dobrze z Toba?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wszystko ok ze mną :) tylko dupsko mnie boli od tego upadku,a przy aucie zderzak polamany...ja widziałam że ta baba zapindala,akurat stałam bo dopiero wlaczalam się do ruchu,tylko mocno złapałam się kierownicy :) ja myślę dziewczyny,że nic z fasolą się nie stało?
 
Wszystko ok ze mną :) tylko dupsko mnie boli od tego upadku,a przy aucie zderzak polamany...ja widziałam że ta baba zapindala,akurat stałam bo dopiero wlaczalam się do ruchu,tylko mocno złapałam się kierownicy :) ja myślę dziewczyny,że nic z fasolą się nie stało?
Ja 5 lat temu, w bardzo wczesnej ciazy wyladowalam w rowie na dachu... samochod do kasacji, ja z niewielkim siniakiem na kolanie, a ciaza szczesliwie zakonczona 7 miesiecy pozniej ;) Takze poza dodatkowym stresem to chyba nic nie powinno sie dziac...
 
Wszystko ok ze mną :) tylko dupsko mnie boli od tego upadku,a przy aucie zderzak polamany...ja widziałam że ta baba zapindala,akurat stałam bo dopiero wlaczalam się do ruchu,tylko mocno złapałam się kierownicy :) ja myślę dziewczyny,że nic z fasolą się nie stało?
Ja bym powiedziała ze jestem w ciąży gdyby Cię wzięli na badania to byś juz usg miała zaliczone ;-)
 
Minka witaj ja też czekam na moje trzecie dziecko A dwójkę pozostałych to Masz jakiej płci

dorcia dobrze że z tobą wszystko ok Ale miałaś dzień

Ja dzisiaj się wszystkim wysuszam i płacze

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dorcia - fasolce nic nie będzie, jest dobrze chroniona [emoji4] ale jak będziesz się denerwować to pamiętaj że w każdej chwili możesz iść na IP, powiedziec że miałaś stluczke i zaczelo Cię coś boleć (chociażby z nerwow). Ale myślę że nie masz się co martwić [emoji4]


Z uplawami dziewczyny to raczej nic się nie powinno robić jeśli są "normalne" a nie infekcyjne... To też w pewien sposób chroni środowisko wewnątrz przed bakteriami.
 
Do góry