reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Anik oby się nie powtórzyło!

Ja dziś na obiad zrobiłam racuchy z jabłkami, drugi raz w życiu ale wyszły super;)
A chwilę wcześniej zaliczyłam pierwszego ciążowego pawia, to chyba dlatego że wczoraj wcale mnie nie mdliło;)

A endokrynolog przepisał mi euthyrox 25, powiedział że raczej obstawia wzrost poziomu TSH po jakiejś infekcji ale zlecił badania i tak w sumie cała ta przyjemność kosztowała mnie łącznie 340 zł... Połowę z tego obstawiałam, więc cena mnie trochę powaliła. No ale trochę mnie przynajmniej uspokoił i na kolejną wizytę pójdę z ubezpieczenia w PZU, przynajmniej nie będę się stresować że coś zaniedbałam.

Nessi ja też teraz jestem taką "syfiarą" - nigdy nie narzekałam na jakaś mega super cerę, ale teraz tak mnie męczą zaskórniki że szok, najgorzej mnie na szyi wysypało;)
 
Dziś wyjeżdżam na narty do Francji na tydzień, niestety/stety nie będę mogła jeździć, ale wyjazd już dawno opłacony więc jechać trzeba. Wzięłam parę książek i będę się lenic ;-)
Trzymam kciuki za Was dziewczyny i wierzę ze wszytko będzie dobrze :-)
 
Justys gratuluję

Anik będzie dobrze musi ja mam luteine polozona tak ze ja widzę siadając na wc co by pamietac

Natuszka ja mam uplawy

Ja w pt poszcze a co do ksiezy to tez ludzie i tez grzesza i maja do tego prawo jak i my.

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A mi dzisiaj siostra dogodziła, przychodzę do domu, a tu obiadek z dwoch dań - krupnik i plasterki mm :D

//www.suwaczki.com/tickers/p19ucsqvp80lxsdm.png
 
reklama
Do góry