reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Anik oby się nie powtórzyło!

Ja dziś na obiad zrobiłam racuchy z jabłkami, drugi raz w życiu ale wyszły super;)
A chwilę wcześniej zaliczyłam pierwszego ciążowego pawia, to chyba dlatego że wczoraj wcale mnie nie mdliło;)

A endokrynolog przepisał mi euthyrox 25, powiedział że raczej obstawia wzrost poziomu TSH po jakiejś infekcji ale zlecił badania i tak w sumie cała ta przyjemność kosztowała mnie łącznie 340 zł... Połowę z tego obstawiałam, więc cena mnie trochę powaliła. No ale trochę mnie przynajmniej uspokoił i na kolejną wizytę pójdę z ubezpieczenia w PZU, przynajmniej nie będę się stresować że coś zaniedbałam.

Nessi ja też teraz jestem taką "syfiarą" - nigdy nie narzekałam na jakaś mega super cerę, ale teraz tak mnie męczą zaskórniki że szok, najgorzej mnie na szyi wysypało;)
 
Dziś wyjeżdżam na narty do Francji na tydzień, niestety/stety nie będę mogła jeździć, ale wyjazd już dawno opłacony więc jechać trzeba. Wzięłam parę książek i będę się lenic ;-)
Trzymam kciuki za Was dziewczyny i wierzę ze wszytko będzie dobrze :-)
 
Justys gratuluję

Anik będzie dobrze musi ja mam luteine polozona tak ze ja widzę siadając na wc co by pamietac

Natuszka ja mam uplawy

Ja w pt poszcze a co do ksiezy to tez ludzie i tez grzesza i maja do tego prawo jak i my.

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A mi dzisiaj siostra dogodziła, przychodzę do domu, a tu obiadek z dwoch dań - krupnik i plasterki mm :D

//www.suwaczki.com/tickers/p19ucsqvp80lxsdm.png
 
reklama
Do góry