reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Aaa czyli widziałaś pecherzyk ciążowy :)
No to jesteś w 5 tygodniu przecież...
Za chwilę zarodek się pojawi i serduszko:)
Coś ten głupol lekarz Ci jeszcze napisał?
Wiesz co reszta to tylko badanie dopochwowe że wszystko ok. Ale konwał mnie przestraszył bo na początku robi usg i mówi "ja tu ciąży nie widze" ja.mu na to ale jak to przecież beta była 290.80 no to on mówił żeby dać pięści pod tyłek wtedy znowu poogladal i znalazł.
 
A to cwel... Ja to swoje wzielam bez pytania jak bylam na IP :) a ona mowi to do protokolu.. to jej powiedzialam, ze chce miec do porownania jak krwiak sie wchlania i bez gadania mi oddala ;)
Wiesz co kochana ja tam byłam elementem zakłucającym ich spokój chyba bo jak weszłam to położna wyskoczyła na mnie a co ja tu robię i co mi ginekolog pomoże. I takie tam.
 
Wiesz co kochana ja tam byłam elementem zakłucającym ich spokój chyba bo jak weszłam to położna wyskoczyła na mnie a co ja tu robię i co mi ginekolog pomoże. I takie tam.

Rozumiem.. Na mnie lekarka nakrzyczala ze jestem nieodpowiedzialna i jak to mozliwe ze miesiac po poronieniu znowu w ciazy jestem.. Spojrzalam sie na nia z pogarda i powiedzialam jak widac jestem i czy bedzie badac czy mam stac tak z gola dupa :p
 
reklama
Nimitii właśnie tak w poniedziałek mnie gin chciał widzieć... więc to dokładny tydzień od ostatniego usg .. i naprawdę mam nadzieję że będzie ten malutki zarodeczek w pęcherzyku [emoji5][emoji9] wie jak narazie zostaje nam się uzbroić w cierpliwość [emoji23] jeżeli się nie mylę to Eveva też jedzie na tym samym wózku co my [emoji55][emoji9][emoji9]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry