reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Emzilka ale się uśmiałam [emoji23] ale wiesz co czasem tak trzeba. Ja tej kobiecie powiedziałam że ja już raz ciszę straciłam drugi raz nie zamierzam a jestem tu bo w przeciwieństwie do niej ja nie mam takiego doświadczenia i nie wiem.co mogę a co nie w 5 tc! Ehh ja wiem ze dla nich jesteśmy jak wrzody na dupie ale trochę empatii by się im przydało. Jak ja wyszłam o 5 30 z tego szpitala to byłam załamana i wszystko na czarno przez nich widziałam.

Karolcia89 damy rade i się uda :)
 
reklama
Zoosia NL czyli Holandia. Mamy już synka ktory w kwietniu konczy 8 lat.
Paula a w jakim wieku masz syna? Ja musze ogarnac ze szkola tam i jestem zielona w tym temacie. A jaki region Holandii mieszkacie?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
My mieszkamy w Noord Holland syn ma 12 lat poszedł do szkoły holenderskiej nie znając ani słówka teraz po 2 latach w szkole zwykłej teraz to on chodzi ze mną po lekarzach [emoji12]
 
Ostatnia edycja:
Emzilka ale się uśmiałam [emoji23] ale wiesz co czasem tak trzeba. Ja tej kobiecie powiedziałam że ja już raz ciszę straciłam drugi raz nie zamierzam a jestem tu bo w przeciwieństwie do niej ja nie mam takiego doświadczenia i nie wiem.co mogę a co nie w 5 tc! Ehh ja wiem ze dla nich jesteśmy jak wrzody na dupie ale trochę empatii by się im przydało. Jak ja wyszłam o 5 30 z tego szpitala to byłam załamana i wszystko na czarno przez nich widziałam.

Karolcia89 damy rade i się uda :)

U mnie jak zobaczyla moja determinacje i wkurw jej uwagami to zmiekla, pocieszyla i jakas taka mila sie zrobila.. Ja po ostatnim razie w szpitalu wiem, ze z nimi trzeba mocno, bo by nas zleli.. Traktuja tam ludzi jak towar na tasmie kasowej w supermarkecie.. Niestety..
Nooo ale teraz musi byc juz tylko dobrze i lepiej i tego trzeba sie trzymac ;) ;)
 
Anik 6, a dokładnie to była wczoraj robiona czyli 5+3
W poniedziałek idę na wizytę, na nfz, i też obawiam się że to będzie bez usg, tylko pewnie skierowanie na badania, ech pewnie się rozczaruje, głupia ja, mogłam iść prywatnie, ale z kasą nieciekawie, no zobaczymy
No to ladna beta:) ja z dzisiaj ta beta 1014 a mam 5+1.. Czyli 2 dni mniej od Ciebie a widzisz jaka beta tylko ja mialam pozytywny test dopiero ok. Tygodnia po terminie @. Wiec opozniona owu.. Ładnie przyrosla ale czy moze byc taka mala? Wg tych norm z laboratorium to moze:) ale jak ogladam tutaj te wasze bety to masakra:) takie tysiace:)
 
reklama
Emzilka ale się uśmiałam [emoji23] ale wiesz co czasem tak trzeba. Ja tej kobiecie powiedziałam że ja już raz ciszę straciłam drugi raz nie zamierzam a jestem tu bo w przeciwieństwie do niej ja nie mam takiego doświadczenia i nie wiem.co mogę a co nie w 5 tc! Ehh ja wiem ze dla nich jesteśmy jak wrzody na dupie ale trochę empatii by się im przydało. Jak ja wyszłam o 5 30 z tego szpitala to byłam załamana i wszystko na czarno przez nich widziałam.

Karolcia89 damy rade i się uda :)
Musi sie udac.. Ja tez wyczekuje wizyty za tydzien i nie wiem co u mnie bedzie..
 
Do góry