reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
ZOOska ja biorę bo dzwoniłam do mojego i mi kazał. Ja bym na mróz nie wyszła hahah ale z drugiej strony nawet mam ochotę iść tylko ze mój mały ma pneumokoki i musimy siedzieć w domu.

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja pomnilam dlatego że od początku z ciaza bylo cos nie tak cały czas był tylko pecherzyk i nic się z niego nie rozwijalo i tak w 8tyg poronilam nie było to zwiazane z tym ze mój organizm "nie trzymal" ciąży

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak mieszkam w Polsce pod Warszawą. Mój starszy syn tez ma orzeczenie o niepełnosprawności (spektrum autyzmu). Młodszy nie przechodził ospy a starszy jak miał 9 miesiecy.
Nevka dobrze że wszystko w porządku trzymam kciuki za serduszko :*
Mnie dól brzucha tez czasem boli jak dłuzej postoje czy troche posprzątam . A w dzien spodziewanej miesiaczki bolał mnie brzu i krzyż.
 
Nevka ile ma syn? Mój ma autyzm atypowy ja nazywam go wysokofunkcjonujacym padaczke uposl. w st lekkim, Masz na niego świadczenie?

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
1483786542-aaaaaa.jpeg


Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry