reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Macie przeczucia co do płci ? [emoji16]
Ja przy pierwszym wiedziałam od początku, że chłopiec bedzie


w57v9jcg5391negk.png
Mi sie marzy chłopiec, ale najważniejsze żeby zdrowe było :)

p19ucsqvqe5ckqu0.png
 
reklama
Zooska, to bardzo ładny test. :)

A wracając do picia coli. To kiedyś nawet lubiłam, ale jak się dowiedziałam, (teraz będzie niemiłe) że jest w niej środek, który powoduje wymioty i środek, który im przeciwdziała to przestałam lubić.
 
ZOOska mamy podobne doświadczenie. Moje tez się nie rozwijało od początku :,(.

Leeleeth ja nie mam przeczucia nic. W obydwóch ciążach miałam tutaj nie mam bo się boje robić jakiekolwiek plany.
Ale mamy imiona. Już ustalone od dawna mój synek ma na imię Alex wiec gdyby był drugi synek Max. A mąż dla córki che Iga.

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
ZOOska mamy podobne doświadczenie. Moje tez się nie rozwijało od początku :,(.

Leeleeth ja nie mam przeczucia nic. W obydwóch ciążach miałam tutaj nie mam bo się boje robić jakiekolwiek plany.
Ale mamy imiona. Już ustalone od dawna mój synek ma na imię Alex wiec gdyby był drugi synek Max. A mąż dla córki che Iga.

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja mam właśnie przeczucie, że dziewczynka ale zobaczymy jak z tym będzie [emoji7] w sumie nie mam parcia na płeć chciałabym zdrowe i w terminie [emoji1307]

U mnie imiona też wybrane córeczka to Dobrosława a synek Jarogniew tak mi się te imiona podobają. Wszystkie moje dzieci mają oryginalne imiona.
W mojej rodzinie to standard [emoji7]


w57v9jcg5391negk.png
 
Ja mam właśnie przeczucie, że dziewczynka ale zobaczymy jak z tym będzie [emoji7] w sumie nie mam parcia na płeć chciałabym zdrowe i w terminie [emoji1307]

U mnie imiona też wybrane córeczka to Dobrosława a synek Jarogniew tak mi się te imiona podobają. Wszystkie moje dzieci mają oryginalne imiona.
W mojej rodzinie to standard [emoji7]


w57v9jcg5391negk.png
Ale ładne ! A jak ma reszta na imię? Ja znam dziewczynkę Sławę i chłopca Racibora oraz Gniewka.

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nimitii nie do corpory tylko prywatnie do Jej gabinetu.Nie wiem ile bierze jeszcze:)
Ja mieszkam w okolicach tesco ekstra i opla.Mam 28 lat i moj syn w kwietniu bedzie mial 3latka:)

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry