reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Hej
Podczytuje was hyz chwilke odkad zrobilam test . Ostatnia @ 6.12 test zrobilam 3 dni przed @ czyli 1.01 w moje urodziny i pozytywny. Co dwa dni robione i ciemnialy. W dniu spodziewanej @ zrobilam bete i nastepna po 48h i wzrost o 102% [emoji3] termin porodu wypada mi na 12.09 w rocznice slubu. Z objawow to narazie bole lekkie podbrzusza, brak @ , bole piersi i urosly nieco. [emoji12] termin wizyty u gina 23.01 to bedzie 6tyg+6 dni.
Mam 32 lata i synka ktory w tym roku konczy 8 lat.
Pozdrawiam dziewczyny z warmii i mazur . Ja praktycznie jestem z Olsztyna


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tak to moja trzecia ciaza. Szybko zaczelam ale zawsze chciałam miec duza rodzinę. Ja tez czuje jakbym miała kaca i brak śliny. Mdlosci przychodzą falami. Az się boje co będzie później. Dzis zrobiłam ostatni tes i juz normalna kreska wiec koniec z testami. Plamienie bylo tylko przez polgodziny przedwczoraj i wypadł mi malutki skrzepik od razu polecialam do lekarza. Powiedzial ze prawdopodobnie byly dwa jajka i jedno nie przetrwalo i za tydzień na kontrole. Bo jeden pęcherzyk jest i widac ze byl drugi. Ale byłam przerazona. Ale powoli się uspokajam.
Teoria o pozytywnych testach owu sie sprawdza mi pierwszy pozytywny test wyszed owulacyjny. Ciekawe to :)
 
Wenus ja jestem W czwartej ciąży dziecko będzie moje trzecie też zawsze chciałam dużo dzieci I też jestem troche po 30tce każda pierwsza I druga ciążę przeszłam super tylko W drugiej przez krótki czas miałam odruchy wymiotne rano przed praca no i piersi bolaly Ale coś czuje że teraz organizm da mi wyjątkowo popalic

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja mam 25 lat w pierwszej i drugiej ciąży miałam tylko wilczy apetyt. A teraz mogę pic tylko wode lub miete i suche jedzenie czyl maca paluszki krakersy.
Starszy Tyberiusz skończy w lutym 6 lat a młodszy Wilhelm w październiku 4 lata
 
Do góry