reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

🍂🍁Wrześniowe kreski🍂🍁

Nie, ale wiesz ja też byłam pierwszy raz w tym miejscu, nie robił tego mój lekarz prowadzący. Chce w ogóle zmienić lekarza, także chwilowo nie mam swojego i będę szukać kogoś.
Oby poszukiwania były owocne, wiemy jak ciężko o normalnego lekarza. Jak uda się wszystko unormować o czym wcześniej pisałaś , to pewnie starałabym się chwilę z tym 1 jajowodem mimo wszystko, bo to nie wyrok. Daj znać jak znajdziesz i o jego wizji na Twój przypadek 😊
 
reklama
Mam to samo, nie potrafię tańczyc, najlepiej mi wychodzi jak już jestem wstawiona i daje się prowadzić mężowi 😁
Czym mnie mój mąż ujął nie wiem, jakoś tak całością... Ale ja mam wrażenie że go z dnia na dzień kocham bardziej i dostrzegam co chwile nowe rzeczy, taką jego opiekuńczość, czułość, poczucie humoru ogromne. I jest facetem z zasadami. No i w ogóle jest najlepszy ♥️
Bynajmniej sama nie jestem beztalenciem tanecznym😂Facet z zasadami? Zaintrygowałaś😃 o co chodzi konkretnie🙂😃
 
Ostatnia edycja:
U mnie faza wynosi lutealna 10 dni .Więc trzeba proga zbadać czy tu niema też winny .tarczyca swoją drogą ale zobaczymy za tydzień zrobię badania w piątek prolaktyne I proga i amh .no musimy z badaniem czekać wszystkich w wakacje nas choroba przeczołgala
Ja mam 11 naturalnie i prog mizerny też. Porządek z tarczycą na pewno warto zrobić i resztę badań. Aktualizuj jak tam za tydzień😉
 
Czesc dziewczyny
Okresu dalej brak. Dzisiaj 32/33dc.
wrzucam test z dzisiaj. Co myślicie? 2 zdjecie po kilku minutach, 1 zdjęcie po około godzinie.
Na zywo wyglada to lepiej. Trochę tracę cierpliwość. Jak dzisiaj okres nie przyjdzie to chyba rano beta. Jak się uda przed pracą.
Zobacz załącznik 1660636Zobacz załącznik 1660637
Przykro mi, testy są negatywne, a po 1h to w ogóle nie ma co patrzeć na wynik, bo kreska fabryczna się odbarwia.
Zrobisz jak zechcesz, oczywiście możesz sprawdzać betę ale wg. mnie to nie ma tu sensu.
 
Jesteście jeszcze na samym poczatku drogi więc bym sie jeszcze nie zamartwiała.
Lekarze dopiero coś zaczynaja szukac jak minie rok nieudanych starań.
Z tym rokiem nieudanych starań to już dawno i nieprawda. Tzn. zależy na jakiego lekarza trafisz ale większość będzie szukać przyczyny wcześniej. Nie ma co czekać rok.
 
Z tym rokiem nieudanych starań to już dawno i nieprawda. Tzn. zależy na jakiego lekarza trafisz ale większość będzie szukać przyczyny wcześniej. Nie ma co czekać rok.
Dokładnie. Moja ginekolog powiedziala że nie będziemy roku czekać. Dlatego dała nam czas do końca roku. Narazie to był 3 cykl starań
 
Dziewczyny jestem 5 dni przed @ z ciekawości mając test w domu zrobiłam dziś rano, bo wczoraj zaczęły mnie boleć piersi. Czy Wy też widzicie to co ja? 😍
 

Załączniki

  • IMG_1148.jpeg
    IMG_1148.jpeg
    154,4 KB · Wyświetleń: 121
reklama
Oby poszukiwania były owocne, wiemy jak ciężko o normalnego lekarza. Jak uda się wszystko unormować o czym wcześniej pisałaś , to pewnie starałabym się chwilę z tym 1 jajowodem mimo wszystko, bo to nie wyrok. Daj znać jak znajdziesz i o jego wizji na Twój przypadek 😊
Dzięki :) teraz jeszcze muszę się przyłożyć do zrzucenia wagi, bo to też dużo zmienia. I na pewno dam sobie trochę czasu na starania naturalne, bo jak się odejmie wszystkie miesiące kiedy nie mogliśmy się starać że względu na choroby po drodze to wychodzi niecały rok starań.
 
Do góry