reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍂🍁Wrześniowe kreski🍂🍁

Powtórzyłam pinka w południe i świruje bo coś widzę albo mój mózg widzi duszka wszech czasów. A drugi to z rana i zastanawiam się czy to się odbarwiło🤔 on o czułości 25. A prog wczoraj marny :/
Wpadłam na chwilę powiedzieć, że widzę różową krechę na tym nierozebranym ☺️ i że ja miałam bardzo podobne wyniki proga do Twoich, a zaskoczyło, więc trzymam mocno kciuki za to samo 🤞🏼🤞🏼🤞🏼☺️
Mój gin mówił mi, że musimy mieć wynik >7 żeby na coś liczyć i faktycznie, udało się mimo, że przy pierwszej pozytywnej becie próg wynosił tylko 10. Jestem od początku na dupku i wszystko idzie dobrze jak na razie.
 
reklama
Wpadłam na chwilę powiedzieć, że widzę różową krechę na tym nierozebranym ☺️ i że ja miałam bardzo podobne wyniki proga do Twoich, a zaskoczyło, więc trzymam mocno kciuki za to samo 🤞🏼🤞🏼🤞🏼☺️
Mój gin mówił mi, że musimy mieć wynik >7 żeby na coś liczyć i faktycznie, udało się mimo, że przy pierwszej pozytywnej becie próg wynosił tylko 10. Jestem od początku na dupku i wszystko idzie dobrze jak na razie.
Mam nadzieję bo dałaś nadzieję 🥰🤞ten nie rozebrany wzięłam po 1h do okna patrzę jest a w łazience mam ciemno :/ i sobie myślę ee niski prog to nie ma nic na pewno … nawet sie nie przyglądałam. Więc teraz nie wiem czy to pozytyw czy odbarwienie bo różowa jest.
 
No niby zlecił nam badanie all mr czy jakoś tak i z wynikiem przyjść.
Ale jeszcze się na to nie zebraliśmy bo wiecznie coś. Nie są to jakieś duże pieniądze Ale teraz taki czas że jednak nie po drodze to wydać 🫤
A Ty byłaś kiedykolwiek w ciąży?
My dostaliśmy zalecenie na cały panel badań, ale bez allo-MLR, mimo że to niby mogło by wykazać czy kiedykolwiek byłam w ciąży (test nigdy mi nie wyszedł pozytywny).
Dlatego się zastanawiam nad jeszcze jedną konsultacją 🙄
 
ja mam cykle 33-34 dni. Najdłużej miałam 37 dni. W tym cyklu testuję praktycznie odkąd skończył mi się okres i już w 23 dc się praktycznie poddałam, bo nic mi nie wychodziło (nawet miałam już nie kupować testów, bo już całkowicie przestałam wierzyć w ten cykl) ale no kupiłam i wczoraj kreska wreszcie ściemniała. Dzisiaj już raczej pozytyw. Aplikacja jeszcze nie pokazuje piku, ale jeżeli dobrze kojarzę wyznaczy pik jak wstawię kolejny słabszy test?
Jak dla mnie ten ostatni to pik
 
Powtórzyłam pinka w południe i świruje bo coś widzę albo mój mózg widzi duszka wszech czasów. A drugi to z rana i zastanawiam się czy to się odbarwiło🤔 on o czułości 25. A prog wczoraj marny :/
Zrób jutro rano, tu na 2 zdjęciach nic nie widać, na trzecim niby coś widać ale te testy są oszukańcze czasem i testowa może przebijać. Trzymam kciuki za jutrzejszy wynik!
 
Zrób jutro rano, tu na 2 zdjęciach nic nie widać, na trzecim niby coś widać ale te testy są oszukańcze czasem i testowa może przebijać. Trzymam kciuki za jutrzejszy wynik!
zgadza się. Ja też kiedyś zobaczyłam dwie kreski, a mimo to nie byłam w ciąży więc dla pewności zrób jutro. Powinny być już lepiej widoczne 😉
 
Zrób jutro rano, tu na 2 zdjęciach nic nie widać, na trzecim niby coś widać ale te testy są oszukańcze czasem i testowa może przebijać. Trzymam kciuki za jutrzejszy wynik!
zgadza się. Ja też kiedyś zobaczyłam dwie kreski, a mimo to nie byłam w ciąży więc dla pewności zrób jutro. Powinny być już lepiej widoczne 😉

Dla tego pytałam czy komuś odbarwiły wcześniej. No nic spróbuję jutro
 
reklama
A Ty byłaś kiedykolwiek w ciąży?
My dostaliśmy zalecenie na cały panel badań, ale bez allo-MLR, mimo że to niby mogło by wykazać czy kiedykolwiek byłam w ciąży (test nigdy mi nie wyszedł pozytywny).
Dlatego się zastanawiam nad jeszcze jedną konsultacją 🙄
Nie nigdy nie byłam.
U nas zlecił tylko właśnie to badanie .
 
Do góry