reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍂🍁Wrześniowe kreski🍂🍁

reklama

Załączniki

  • IMG_20240908_112628.jpg
    IMG_20240908_112628.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 122
Season 7 Reaction GIF by The Office

Mocniejszaaa😊 miło się patrzy na takie krechy
Czekamy na jutro😁😁
Rozkręca się ten wrzesień, oby tak dalej!
Ja aktualnie mam w sobie więcej strachu niż radości niestety. Jak zobaczę prawidłowy przyrost to moze trochę będzie lepiej a potem na wizytę myślę na pierwszy tydzień października bo wtedy bd 7 tydzień
 
Ja w momencie jak trafiłam po raz pierwszy do endokrynologa miałam TSH na poziomie 37 z czymś i totalnie nie wpłynęło to na długość moich cykli(jakimś cudem). Zawsze z zegarkiem w ręku 28 dni. Po wprowadzeniu Euthyroxu (75/100) w dalszym ciągu bez zmian w cyklach i bez żadnych skutków ubocznych. Nawet bym powiedziała że, zaczęłam się czuć lepiej, a włosy przestały mi aż tak wypadać. Ale wiadomo co organizm to inna historia więc wszystko jest możliwe 🙃 Podwyższony poziom TSH może wpłynąć tez na prolaktyne , a ta może blokować w jakimś stopniu owulację przez co mogą się rozjeżdżać cykle.
No wlasnie u mnie owulacja przesunęła się o 5 dni i dlatego zbadałam cały tsh I lekarz .
Za 3 miesiące kontrol i potwierdzenie hasimoto czy mam przeciwciała.
 
Ja aktualnie mam w sobie więcej strachu niż radości niestety. Jak zobaczę prawidłowy przyrost to moze trochę będzie lepiej a potem na wizytę myślę na pierwszy tydzień października bo wtedy bd 7 tydzień
To zrozumiałe, że się boisz 🙄 mimo wszystko trzymamy kciuki za Ciebie✊✊️ tym razem musi być dobrze, nie dopuszczam innego scenariusza ! Melduj jutro o wynikach🙂
 
Jeśli dobrze kojarzę, to tak jak mi, czyli PAI-1 w homozygocie. I ja też się zastanawiam nad wprowadzeniem Acardu na własną rękę (chociaż jedna lekarka mi powiedziała, że mam zacząć brać po pozytywnym teście, a wtedy nie miałam jeszcze tych wyników) 🙄
Tak dobrze kojarzysz .
Mieliśmy podobne wyniki nawet nie wiem czy nie te same.
Kariotyp AA hlac c1c2 Tak samo partner
 
reklama
Do góry