reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

🍂🍁Wrześniowe kreski🍂🍁

reklama
U mnie dziś przyszło krwawienie, także teraz już mi całkiem rozwaliło głowę i nie wiem kiedy powinnam mieć następny okres. Nie wiem kiedy owulacja… no zupełnie nic😯
Kurde...😔
Jest szansa żebyś przesunęła ginekologa na szybszy termin niż 20? Myślę, że warto sprawdzić co jest grane...
 
Powtórzyłam pinka w południe i świruje bo coś widzę albo mój mózg widzi duszka wszech czasów. A drugi to z rana i zastanawiam się czy to się odbarwiło🤔 on o czułości 25. A prog wczoraj marny :/
Ja tam widzę na jednym i na drugim, i to na tym drugim nawet bardziej. Prog rzeczywiście był niewielki, więc jeśli jutro rano też Ci wyjdzie pozytyw, to od razu bym poszła na betę i proga, i jeśli ten drugi nie skoczył, to do lekarza po receptę.
Przypomnij, czy masz jakieś biochemy za sobą?
 
reklama
Ja tam widzę na jednym i na drugim, i to na tym drugim nawet bardziej. Prog rzeczywiście był niewielki, więc jeśli jutro rano też Ci wyjdzie pozytyw, to od razu bym poszła na betę i proga, i jeśli ten drugi nie skoczył, to do lekarza po receptę.
Przypomnij, czy masz jakieś biochemy za sobą?
progesteron mam nawet w domu. Nie, Nie byłam w ciąży biochemicznej ale byłam w pozamacicznej i właśnie teraz myślę jak to pozytyw faktycznie to się boję tego niskiego proga.
 
Do góry